Як глисти смокчуть кров і гроші… (Акт складений по результатам позапланової перевірки)

Сер.7.2020. / Коментарів: 3

(памфлет-алегорія з елементами естетичного натуралізму з додаванням тексту Акту про перевірку)

Хто хоч раз мав глисти через недотримання гігієни, або через шалену любов до братів наших менших, той зрозуміє наскільки некомфортно жити з глистами.

Ці паразити вмостяться собі зручненько всередині вас і починають смоктати з вас соки. Глист ніякої користі не приносить. Він відноситься до спільноти паразитів. Зовні глист схожий на хробака. Та від хробака хоч якась користь: то пташка клюне, а потім викакає, то рибку на хробачка піймати можна.

А от глист, с..ка, тільки собі і собі.

І в природі глисти, падли, всіма ненавидимі, і в суспільстві не менш мерзенні почуття викликають. Бо є підклас (нехай мене гельмінтознавці поправлять, якщо по-іншому треба обізвати) глистів, які живуть серед людей, і навіть на людину зовні схожі. Але, сука, повадками, манерами, неймовірним жлобством – більше глист, ніж людина.

photo_2020-07-31_14-03-09

Таке от одоробало і в НАУ завелося. Не само по собі, бо гігієна в колективі завжди була на висоті. А було воно принесене свідомо, з шапокляцькою радістю деким Лілією Гриневич, яка через моральну неохайність часто торкалася до грошей і випадкової мерзоти, але й мити руки після таких ризикованих контактів також не мала звички.

От з того часу, з нелегкої брудної руки Лілії Михайлівни, поселився в університеті паразит. Рефлексує на оклик «Ісаєнко».

Зовні – миршаве, ботоксне, фарбоване. Всередині – падлюче, скупе і ненаситне. Ну чистий тобі глист. І прізвисько таке за свою паскудну вдачу серед людей отримав. Тихцем, бо страшно, так і кивають на нього не інакше як «Глист!»

А ще після цього слова матюк обов’язково додають. «Бл…». Але то не з причини гендерної нетерпимості до глистової патронеси-міністерки. То просто так, як фольклорна мудрість. Для емоційного забарвлення.

Так от. Смоктав, Глист з університету все, що можна смоктати. Товсте стало, сите. І його жінка смоктала, і проректори з деканами смоктали, і начальники відділів смоктали, і родичі, і глисти-перевертні смоктали – не бридилися, поруч смоктали аж до гикавки. Не гребували смоктати – ні Греба, ні Ковтунець, ні гудманяни з вовками, ні запорожці з бойченками і ще багато-багато челяді сімейства глистів (нехай, бл…, мене гельмінтознавці поправлять, якщо кого знову не так обізвав). А Сізіков, сука, дбав, щоб смоктали правильно, згідно з чинним законодавством.

І так тривало чотири довгих роки. Аж поки Глист не почав смоктати у студентів… кров і гроші. І не у гуманітаріїв, бо там давно Артур присмоктався, і не у міжнародників, бо там Юра смокче. А у самої, так сказать, еліти – у майбутніх льотчиків.

Пильні батьки це ганебне діло помітили, і брутальний смоктьож хотіли припинити по-тихому, по-доброму, але Глист відправляв до них вправного в смоктальних справах Гудманяна, який батьків заспокоював і казав, що більше вони так не будуть. Але через трохи знову смоктати починали. І Глист так увірував у свою недоторканність, що куди там професійним смоктальникам з-під «куполу».

Подалися принижені батьки на Перемоги за ліками. І сталося диво – смоктьож видався тамтешнім новоселам підозріло вульгарним, так сказать не комільфошним.

І ще більше Глисту не поталанило – вони руки миють. І навіть не через кляту корону.

Група медиків швидкого контролюючого реагування була терміново закинута на небезпечну територію університету, де глистами аж кишма кишіло, для локалізації зараження.

c9mgnhdwnyvzrgv0

Зовсім занедбаний, роками без медогляду колективний організм зачув рятувальну пігулку і почав напружуватися… щоб випорожнитися і відчути себе, нарешті, здоровим.

Далі нічого нового оповідач не підкаже…

P.S. Читайте Акт. Можна до, чи після. Насолоджуйтеся процесом.

P.P.S. Після акту озирніться і уважно придивіться до воронки. Якщо побачите як у ній звивається щось таке миршаве, ботоксне, фарбоване – негайно змивайте! Змивайте двічі!

 

Джерело: http://www.sqe.gov.ua

Також читайте: Акт, складений за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду (контролю) щодо дотримання Льотною академією Національного авіаційного університету вимог законодавства у сфері вищої освіти, з порушених у зверненні Москвічова В.В. питань від 31 липня 2020 року № 01-12/54-03-06/1


Коментарів 3 Додати коментар

  • […] Детальніше ознайомитись з актом, складений за результатами проведення позапланового заходу державного нагляду можна тут: Як глисти смокчуть кров і гроші… […]

  • Неужели и новое руководство МОН не даст Исаенку по голове?! Хоть бы уволили его!!! Или хоть выговор ему влепили, порадовали коллектив перед 1 сентября!

  • Да он заплатил за должность.

Залишити коментар