Пане Бадрудінов, де обіцяне Вами будівництво школи в селі Микуличі?

O_Badrudinov

 

Пане Бадрудінов, де обіцяне Вами
будівництво школи в селі Микуличі?

 

Директору Микулицької загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів Бородянського району
Чередніченко К.А.

 

Шановна .Катерино Андріївно!

У такий незвичний для себе (і для Вас, ймовірно, також) спосіб до Вас звертається викладач Національного авіаційного університету з більш ніж двадцятирічним стажем науково-педагогічної діяльності. Тому що не можна мовчати, коли навколо тебе відбувається щось непорядне, навіть, гидотне, мерзенне.

Ви знаєте, що Національний авіаційний універсиет є одним із кращих, високорейтингових вищих навачальних закладів нашої країни. За вісімдесят два роки свого існування він підготував близько п’яти тисяч фахівців з вищою освітою для багатьох галузей економіки України та понад 140 інших країн світу.

І ось влітку цього року з благословення міністра освіти і науки України Квіта група рейдерів під керівництвом неформального володаря Бородянського краю відомого Вам Бадрудінова та його поплічника, такого собі Майснера, практично силоміць, захопила наш університет. Мета рейдерського захоплення банальна – дерибан університету. Прошу вибачення за сленг, більше прийнятий в колах Бадрудінова та Майснера.

Зараз Майснер – людина, яка не має ні наукового ступеня, ні вченого звання, в порушення всіх вимог, визначених законодавством, є першим проректором Національного авіаційного університету. Це – нонсенс, але факт. А хто зараз Бадрудінов? Він, як і справжній пахан, є головою наглядової ради університету.

Проте колектив працівників та студентів не здався і веде боротьбу в межах чинного законодавства за свої права. І перемога, безумовно, буде за нами! Бо Закон на нашому боці.

Але у мене є родичі в селі Микуличі, які дуже переживають за майбутнє своїх дітей. Адже, з їх слів, існуюча загальноосвітня школа давно не відповідає вимогам сьогодення, перебуває практично в аварийному стані, вже не придатна для навчання дітей і що освітній процес тримається лише на Вашій особистій самовідданості та самовідданості педагогічного складу.

Вони розповіли, що в свій час було розпочато, а потім зупинене будівництво нового шкільного комплексу. Через багаторічне припинення будівництва мешканці Микуличів та навколишніх сіл неодноразово зверталися до різних інстанцій з вимогою відновити будівництво школи, навіть, перекривали рух на автомобільній трасі, але безрезультатно.

Накільки мені відомо, чергова акція мешканців сіл Бородянського району – страйк з блокуванням руху автомобільного транспорту, повинна була відбутися перед початком нового навчального року. Але це не входило в плани пана Бадрудінова. Адже попереду були вибори до місцевих органів влади. Бадрудінов зрозумів, бо на протестній хвилі до місцевих рад могли пройти не бажані для нього люди і створити загрозу для його оборудок у Бородянському районі. Чи відомо Вам про факти незаконного відчуження Бадрудіновим чисельних земельних ділянок, зокрема, під сміттєзвалище, яке вже перетворилося в екологічне лихо для Бородянського району?

І пан Бадрудінов пішов на випередження, зробивши «хід конем». Тільки так можна розцінити організоване ним так зване «робоче засідання з організації інноваційного навчального проекту в с. Микуличі Київської області», яке було проведено в Національному авіаційному університеті 28 липня 2015 року (копія протоколу цього засідання у мене є).

На мій погляд, це був справжній спектакль, щоб заспокоїти Вас і мешканців Микуличів та інших сіл, надавши обіцянки, які ніхто і не збирався виконувати. Справжньою метою цього спектаклю було пустопорожніми обіцянками «випустити пар», дезорганізувати людей і не допустити страйку. Було навіть заявлено, будівництво буде відновлено, зокрема, за участі Національного авіаційного університету.

Безумовно, шановна Катерино Андріївно, університет може взяти участь у різноманітних культурно-масових, професійно-орієнтованих та інших заходах у Микуличах та в інших селах. Але ні за яких обставин університет не має права брати участь у фінансуванні будівництва Вашої школи, бо це буде кримінальне порущення.

Невже Ви повірили словам пана Бадрудінова, що він звернеться до міністра Квіта, той знайде необхідні кошти і будівництво буде продовжено? До міністра, який, до речі, провалив державну програму із забезпечення школярів 4 та 7 класів підручниками, програму, що повністю профінансована. Впевнений, що відсутність підручників у школярів – це одна із болючих для Вас проблем.

Між іншим, практично таким же чином поплічники Бадрудінова «побудували» новий стадіон в нашому університеті, обманувши студентів, щоб заручитися їх підтримкою. Де той стадіон? Нема! Так само і з обіцянками будівництва школи в Микуличах. Це – шахрайство чистої води з нечистими цілями.

Зрозуміло, що бадрудінови, майснери та їм подібні не здатні зробити щось корисне для людей. І з продовженням будівництва школи доведеться, ймовірно, почекати. Але вона все рівно буде побудована. Рано чи пізно. Українською державою, українським народом.

Бажаю Вам, шановна Катерино Андріївно, Вашому педагогічному колективу, всім працівникам та школярам Божого благословення, здоров’я та благополуччя і успіхів у праці. Згадаймо слова Великого Каменяра: «Лиш праця світ таким як є зробила, лиш в праці і для праці треба жить!» І дай, Боже, щоб вона у Вас була!


Залишити коментар