Коротко про ситуацію в студентській раді НАУ

132213312213

Коротко про ситуацію в студ.раді НАУ:

В п’ятницю деяка частина голів СР зібрались і вирішили зняти голову СР НАУ Часновського Є. та призначити Бердієву Дженет, людину славнозвісного рєзніка, оболончика і ко.

Звернення Часновського Є.

 

Студентство авіаційного!

Вчора на офіційному сайті НАУ було анонсовано проведення позачергової конференції…

Опубликовано Єгором Часновським22 апреля 2018 г.

Студентство авіаційного!

Вчора на офіційному сайті НАУ було анонсовано проведення позачергової конференції студентів:
http://nau.edu.ua/ua/news/1/4/studentstvo-aviatsiynogo.html
На якій буде затверджений кошторис діяльності СР та вирішені інші питання, що входять до компетенції Конференції студентів.

Однак щодо ситуації, яка має місце на деяких інформаційних ресурсах:

В п’ятницю, без жодної попередньої інформації, було проведено засідання Студентської ради НАУ, на якому, за попередньою, заочною домовленістю 7 голів СР інститутів/факультетів та голови СР студмістечка, було підготовлено «план» відсторонення
голови Студентської ради, і зроблений протокол.

Однак:

Рішення «засідання» приймало керуючись п. 5.10 Положення про студентське самоврядування, а саме: «Студрада університету, на вимогу не менш як 2/3 від загальної кількості членів СР НАУ, має право достроково припинити повноваження Голови СР НАУ та ініціювати проведення виборів нового Голови».

За висвітленим протоколом 8 членів СР проголосували «ЗА», що не є 2/3 від загального складу СР НАУ (Колегія СР НАУ складається з 14 членів).

Однак, не дивлячись навіть на це.

Необхідно зазначити, що дана норма Положення суперечить п. 4 ст. 40 ЗУ «Про вищу освіту» та Статуту університету п. 6.20.4, а саме: «Студенти (курсанти), обрані до складу органів студентського самоврядування, можуть бути усунені із своїх посад за результатами загального таємного голосування студентів. Для ініціювання такого голосування потрібно зібрати підписи не менш як 10 відсотків студентів (курсантів) закладу вищої освіти.», що свідчить про незаконність такого рішення.

Закликаємо не піддаватись на існуючі провокації, що були ініційовані попередніми дійовими особами Студентської ради та іншими зацікавленими обличчями.

Нагадуємо, що студентське самоврядування об‘єднує всіх студентів Університету! І саме Студенти висловили свою позицію під час обрання Голови СР Університету і тільки Студенти можуть ініціювати позачергові вибори👆

 

 

 

– в.о Голови СР НАУ


Залишити коментар