А Роза упала, на лапу не дала…

Вер.11.2020. / Коментарів: 4

Інноваційна команда «ректора» Ісаєнка продовжує розпадатися. Як усе гниле і падлюче. На крайньому ректораті ботоксний вирішив вимістити злість на Розі Вінецькій і Юрію Симоненку – найдовіреніших у фінансових справах соратниках.
Роза кілька років допомагала Ісаєнкові вимивати гроші через близькі до нардепа Андрієвскього фірми. А Симоненко випросив собі посаду головного інженера тим, що ходив за Ісаєнком на виборах ректора і лив г…но на своїх колишніх соратників, з якими працював 10 років на посаді проректора по адмінгоспчастині.

roza-isaenko

Але грошей, скільки їх не пиляй, завжди мало. А тут аж на трьох треба ділити. На трьох злодіїв.

Так от, затіяв Ісаєнко зробити ремонт в одному з підрозділів. Але треба був не стільки ремонт, скільки треба було грошей. Доручив Сімону і Розі. Ті й зробили.

42771

Прийшов Ісаєнко приймати роботу і отетерів – не видно було понад 100 тисяч освоєних доларів. Ну таки зовсім не видно. Ну навіть на грам пристойності.

Ісаєнко хотів, щоб і гроші в кишеню, і щоб було видно, що був ремонт. Ну хоча б як у вестибюлі першого корпусу. І видно, і вимито. В смислі в кишеню.

Отримали і Роза і Симоненко по догані. Роза з відчаю, що ботоксний такий невдячний, взяла і написала заяву на звільнення.
А Симоненко написав заяву на відпустку з наступним звільненням.

Не варто жаліти Розу. Вона за чотири роки нормально так накралася, отримала диплом кандидата і атестат доцента, посвідчення пілота, диплом магістра економіки, житло і купу бабла. Можна йти з таким уловом. А те, що Андрієвському не сподобається такий ляпас по політичному обличчю, то Ісаєнка вже не турбує. Плювать він хотів.

З Сімоном складніше. Він тільки почав влізати в схеми відмивання коштів, а тут така печалька.

Нервує Ісаєнко, дуже нервує. І чого б то?


Коментарів 4 Додати коментар

 • “Сколько веревочке не виться, а конец все равно будет”.

 • а хто ж тепер у соломянському суді буде доказувати лигітимність Глистознавця?
  чи може тепер Роза Михайлівна пересяде з лавки обвинувачених на лаку заявника?
  хоча – ні!
  Вона ж не буде свідчити проти себе – що це вона була ініціатором раптової пожежі в 11 корпусі де в архіві зберігалися протоколи і бюлетені, що це вона із своїм спільником Шишовим розказали всім байку про те що пакет з бюлетенями та протоколами раптово був викрадений з автомобіля Шишова, хоча може в офісі на Андріївському спуску ще збереглися дублікати печаток коледжів та бланки які можно ще раз проштампувати та поставити липові підписи членів комісії та заявити це у суді?

 • Захотел Юра покормиться с Форсажа – а Роза ему дулю.
  Подумал Юра что может с ремонтов ему что то будет перепадать – и тут тоже Роза.
  Да – это тебе Юра не на зоне с хлебного мякиша четки лепить – тут головой надо думать, ну и еще одним местом тоже)))))

 • Кажуть що Лучезарний дуже нервував коли дізнався що Роза Михайлівна винесла все з кабінету – квіти в горщиках, картини, панно настінне, диван. Чи від думав що все це вона йому залишить?)))
  Вона йому залишить купу судових справ з розкрадання майна та грошових коштів Університету, справу з виборів ректора яку він вже програв, та багато багато чого цікавого про що він ще навіть і не здогадується…..

Залишити коментар