А ви тегайте один одного, лайкайте і тіштеся – як півень і зозуля

Сер.17.2017. / Коментарів: 2

Бравурні реляції. Рефлексії на тему «комунізму» в окремому університеті.

Допоки остання літня спека та «стресові умови» вступної кампанії добивають співробітників приймальної комісії НАУ, в.о. ректора НАУ Ісаєнко та «делегація НАУ» в штаб-квартирі ІКАО скоро луснуть від надміру емоцій та відчуття власної значимості.

Ірреальний світ, який подарувала їм Канада, склав у недалекій уяві яскраву голографію, кінематографічну картинку, де просто уявити себе героєм і рятівником не лише пограбованого НАУ, але й цілої Української держави.

Бурхливе емоціо задушила в зародку недорозвинуте раціо і змусила тегати, тегати, тегати… усіх урядовців-посадовців, кого знає. Цей позбавлений смислу і дуже підступний меседж мав би посилити значущість моменту, але досягає зворотного ефекту.

Ні, у дорогому готельному номері, після обговорення гостинного прийняття десь у Посольстві, в штаб-квартирі ІКАО, у щирих діаспорян, залишившись наодинці зі своїми примітивними думками, кожен член (делегації – Я.К.) мимоволі подумає: «А як там народ?»

А народ хотів би знати скільки реально їхніх грошей було потрачено на поїздку? Чи вкрай вона була потрібна? Чи не забагато нефункціональних членів у делегації? Народ хотів би знати чому керівник жодного разу не відвідав приймальну комісію і не поцікавився результатами її роботи? Така дикість вперше зустрічається за багато десятиліть. Та й з якого дива його (народ – Я.К.) масово тягають на допити до правоохоронців?

А керівник впевнений, що «нє царскоє ето дєло» займатися рутинними реальними справами, що його тонка душевна організація, прагнення жити у світі прекрасного, задоволення туристичних рефлексів за гроші, вкрадені в колективу на двотижневу туристичну поїздку – це єдино вірний управлінський підхід. Кожен день як свято. Для себе.

Зі вступом клопоти, державне замовлення не виконане. Спецкошти розпилюються на «пам’ятники», системи кондиціювання в кабінетах нових в.о.проректорів, туристичні поїздки цілими гоп-компаніями. А в прокуратурі уже чекають на допити половину членів делегації одразу після повернення.

Університет увійшов у фінансове та управлінське піке. Це очевидно. Це вже усвідомлено колективом.

Натомість тимчасовий керівник екзальтовано, як «мінусіха», верещить у соцмережі про «потужний поштовх у розвитку авіаційної складової НАУ», «багаторічну історію традицій і перемог»… І дякує максимальній кількості урядовців, і тегає їх, щоб побачили, щоб їм також чарівним чином передався поросячий захват від рівня побаченого та збудження відчуття причетності до «прекрасного».
Натомість це «дякувати – не – передякувати» означає не що інше, як делегування частини відповідальності за грабунок колективу і доведення до стану зубожіння колись потужного університету. Співробітники читають «про успіхи і майбутній комунізм» і їх тиха ненависть потихенько переходить на «затеганих подільників».

Чи будуть тішитися «урядовці-посадовці», в першу чергу міністр Л.Гриневич такому несамовитому нападу щедрої дяки? Навряд. Клопоти від річного керівництва цього ковтунцевого «фолу останньої надії» давно перекреслили очікувані сподівання. Та й не буде більше міністр нікого брати на поруки, тим більше окремих членів «делегації НАУ».

Але прийняте колись під політичним тиском спонтанне і незаконне управлінське рішення бумерангом повертається клопотами, неприємностями, нервовими зривами, допитами та потужним осередком поки тихої ненависті, яка у будь-який момент може вийти на поверхню.

А ви тегайте одне одного, тегайте і тіштеся. Як півень і зозуля. Бо інших причин немає…

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Agreement в переводе с английского это и есть договор или соглашение о каких-либо намерениях! Чего шульгавый так радуется этому слову? Понятно, тонкости английского языка для этого ушлепка – высокий пилотаж! Ему здрасте и досвидос по англицки сказать , – высокое достижение!

    Все это мне напоминает пир во время чумы… Но и это пройдёт – как сказал мудрый Соломон. Останется горький осадок в душах людей, которым пришлось соприкасаться с этими бандосами. Ведь не зря психологи категорически не рекомендуют общаться с подобными людьми, ибо по истечении малого промежутка времени ( и это факт), душа человека поражается их бациллами.

    Слабые стают достойными продолжателями дел глисто-психо-гейсообщества, предают своих бывших друзей и сослуживцев уже по собственному желанию своей гнилой душеньки.

    Надеюсь, что таких людей, в славном коллективе НАУ мизерное количество.

  • Это писец! Сплошной писец!

Залишити коментар