Адмінресурс та фальсифікації

Як і очікувалося, тимчасова адміністрація почала вдаватися до використання адмінресурсу та готувати фальсифікації.

 39173

 

Інформую про деякі з них.

Зафіксована спроба впливати на формування списку осіб, які не є науково-педагогічними працівниками, але будуть брати участь у голосуванні. Таких за Законом 10%. Так от усі ці 10% хочуть сформувати з працівників, які були прийняті на роботу в університет за останні 2 роки. Закликаю «старожилів» бути активними і при голосуванні за делегатів відстоювати право ветеранів університету на участь у виборах.
Впевнений, ми здатні протистояти збірній «зальотних і драгоманівців», які разом з Ісаєнком заповнили насильно утворені вакансії і прийшли відібрати те, що було створено кількома поколіннями корінних авіаторів.

Близькі до в.о. ректора Ісаєнка особи активно запрошують на «дружні» бесіди, на чай, погуляти тощо працівників університету, директорів інститутів, керівників підрозділів і обіцяють їм «золоті гори» у випадку підтримки тимчасової адміністрації, а у випадку відмови – швидкі репресії та звільнення протягом березня.

Є інформація, що на території університету планується утворити кілька виборчих дільниць з метою розмити увагу спостерігачів від інших кандидатів. Також «тимчасовими» опрацьовується питання про фотографування заповнених бюлетенів делегатами і відправки фотоповідомлень визначеним ними старшим по підрозділах.

Десятки фахівців та інженерів переписують заяви на посади методистів, які за Законом будуть брати участь в голосуванні разом науково-педагогічними працівниками, одночасно із визначенням їм надбавок.

А на цій інформації прошу зосередитися УВАЖНІШЕ!

Адміністративному персоналу, а також усім працівникам першого корпусу практично у повному складі виплачено у січні і планується виплатити у лютому заробітну плату з 50-150% надбавками. Навіть тим, хто цієї доплати до цього не отримував.

Таким чином, роль викладацького корпусу та студентів буде вирішальною.

39176

Надбавки усім (за винятком особливо наближених) підписані до 31 березня 2018 року! Таким чином, у січні-лютому п.р., під вибори, буде виплачена велика сума коштів, яка дорівнює майже піврічному бюджету університету. У березні – те, що залишиться.

Не важко усвідомити, що в такий спосіб в.о. ректора намагається підкупити потенційних виборців, а після програшу на виборах залишити університет без коштів до кінця навчального року. Після нас – хоч потоп.

Члени ректорату вже відверто не сподіваються на перемогу в.о., розраховують на затягування міносвіти підписання контракту з новообраним ректором і отримувати шалені зарплати якомога довше. А відсутність коштів на надбавки буде покаранням усім іншим за «нелояльність».

Якщо міносвіти справді зацікавлене у проведенні демократичних виборів і навіть призначила якусь громадську комісію, то йому легко буде перевірити викладену інформацію.

Звичайно, ця мишача метушня мало вплине на результат і не допоможе Ісаєнку, бо зневага до в.о. ректора вже стала очевидною та публічною. Але все рівно неприємно, коли нікчеми мають за дурнів увесь колектив.

Залишаймося пильними!


Залишити коментар