Афера Ісаєнка з підготовкою пілотів в НАУ (насправді – в приватних льотних школах) за наявності власних льотних підрозділів

Сер.3.2017. / 1 коментар

Царювання  сучасних  можновладців

 

Ми вже писали, що афера з  організації  підготовки пілотів в Національному авіаційному університеті в Києві (за наявності в складі університету Кременчуцького льотного коледжу та Кропивницької льотної академії), яку нав’язує колективу в.о. ректора В.Ісаєнко, не могла б здійснюватись без підтримки з боку чиновників Міністерства освіти та науки, а також Державіаслужби.

І от нове підтвердження.

27.07.2017р. голова Державіаслужби (Цар)  підписав листа за  №1.15-7564-17, яким зобов’язав своїх підлеглих біле називати чорним і навпаки.

isayenko-afera-litaki-nau

 

Для розуміння ситуації надаємо коротку інформацію.

У травні 2016 року Цар, відповідно до чинного законодавства, заборонив Національному авіаційному університету мати одночасно декілька однакових сертифікатів на право підготовки та перепідготовки авіаційних фахівців, зокрема – пілотів, і отримав від тодішнього в.о. ректора університету В.Харченка гарантійний лист щодо вжиття в університеті визначених законодавством заходів з метою отримання у 2017 році єдиного загального сертифікату.

Цілий рік Робоча група під головуванням, вже при новому в.о. ректора В.Ісаєнку, «працювала» щодо виконання затвердженого Державіаслужбою плану заходів по отриманню єдиного сертифікату університету. Вчена рада НАУ розглядала та узгоджувала заходи. Але в червні поточного року В.Ісаєнко іде на безпрецедентний  крок  та домовляється з головою Державіаслужби О.Більчуком про скасування вимог Державіаслужби стосовно отримання університетом єдиного сертифікату.

Що стало причиною цього кроку, це – окрема історія. Вона буде висвітлена детально після закінчення студентами НАУ льотної підготовки в певній приватній авіаційній школі, а також вивчення питання щодо доцільності підписання В.Ісаєнко договору про співпрацю саме з цією приватною авіаційною школою, участі родичів голови Державіаслужби і його самого в афері з підготовки пілотів в НАУ.

Слід сказати, О.Більчук як справжній Цар, два місяці чекав дива. Й ось диво відвідує О.Більчука. Після виходу з відпустки 27.07.2017 року, він прозріває і підписує «грамоту» за №1.15-7564-17 в якій визнає свої попередні вимоги щодо необхідності отримання університетом єдиного сертифікату такими, що не на часі.

По змісту «грамоти» видно, як важко вона народжувалась.  Адже треба було обґрунтувати одним словом безглузде рішення Царя про відміну його попереднього рішення. І таке слово було знайдено: передчасне рішення, тобто рішення  Царя було правильним,  але не на сьогодні. Браво літописцям, які готували цю «грамоту»!

Оце так Цар, захотів – забрав дозвіл, захотів – дав. І Цар таки  дозволив зазначеною «грамотою» своїм підлеглим розглянути заявки на продовження терміну дії сертифікатів деяких структурних підрозділів НАУ. Цар поступив мудро щодо себе. Він наказав підлеглим «розглянути в установленому порядку, згідно з вимогами  Правил».

Але, як тепер бути підлеглим Царя, які хором протягом року співали «що у відповідності з Правилами, «нізззя!», а тепер повинні співати: «можжжна!». Як тепер бути з тими сертифікатами, які  Царем уже не продовжені під час заборони своєю попередньою «грамотою» так далі.

І нарешті, саме головне, якими інтересами керуються керівники державних органів: НАУ і Державіаслужби, коли протизаконно  відновлюють схему збору платежів за надання державних послуг за утримання декількох однакових сертифікатів однією державною юридичною особою під назвою – Національний авіаційний університет? І якщо, О.Більчук може лукавити та казати, що це – особиста справа НАУ, скільки мати однакових сертифікатів, то  В.Ісаєнко повинен знати, що його забаганки по організації підготовки пілотів в Києві, утримання декількох однакових сертифікатів,  проведення льотної підготовки пілотів в приватних  авіаційних школах, при наявності власних підрозділів (Кропивницької льотної академії та Кременчуцького льотного коледжу), які утримуються за державні кошти і завантажені не повністю, це – злочин проти держави.

Нагадаємо, що лише утримання авіамодельного гуртка (вибачте, Центра) при кафедрі аеродинаміки та безпеки польотів з по-шахрайські отриманим сертифікатом, на якому імітується «підготовка» пілотів в Києве, обходиться університету щорічно у більш ніж 500 тисяч гривень за рахунок спецкоштів! Підкреслимо, спецкоштів, зароблених важкою працею колективами інших кафедр, до яких кафедра Іщенка не внесла жодної копійки!

До речі, факт незаконного отримання авіамодельним гуртком при кафедрі аеродинаміки та безпеки польотів сертифікату Державіаслужби потребує додаткового вивчення. Й великою є ймовірність того, що відкриються дуже цікаві подробиці, про що ми будемо інформувати.

Побачимо, що поборе у В.Ісаєнка: жадібність, чи страх перед покаранням? Подивимось, як Цареву грамоту буде виконувати його «рать», особисто кожний чиновник. Чекати залишилось недовго, але у всіх варіантах, матеріалів для Держаудиту, інших компетентних органів вистачить.

Правду кажучи, ми вже розраховували, що афера з пілдготовкою пілотів в Києві в приватних льотних школах при наявності власних льотних підрозділів, після катастрофи 26.05.17р. літака  Сессна-172 в Певцах, почне руйнуватись, але ні, ми помилились.  В.о. ректора  НАУ В.Ісаєнко та його поплічники, як справжні аферисти, впевнено йдуть шляхом В.Харченко на лаву підсудних. «Вірним» шляхом крокуєте, товариші!

isaenko-shulga-aerodrom-borodyanka-2


Коментар 1 Додати коментар

 • Моё мнение: идёт целенаправленное уничтожение структуры НАУ как высшего учебного заведения . Если эта афера прокатит (извините, другого слова просто нет названию этой факханалии), то через некоторое время структуры НАУ в Кировограде и Кременчуге будут анулированы.

  Далее. Постепенно шаг за шагом будут ликвидированы и крупные подразделения самого НАУ – различного профиля институты. Факт, ибо из структуры Универа уже выброшены институты, которые не были интересны бандитам из-за слабой материальной заинтересованности.

  А в связи с тем, что временщики ни умом ни сообразительностью, а тем более знаниями, не обладают, то управлять школой или техникумом с большой натяжкой они смогут.

  И самое главное : на полную катушку раздеребанить материально-техническую и земельную базу университета. На другое у них ума не хватает!!!

  Если коллектив смириться с этим, то мои предположения сбудутся. Но не хотелось бы такого развития сценария, однако действия ученного совета НАУ ( знаю, что любое название органа пишется с большой буквы) сделали сколько зла против самих же себя что диву даёшься ₽)₽)!

  Желаю коллективу Универа отбросить все разногласия и объединиться в борьбе против временщиков, которые пришли грабить, разрушать и уничтожать, ибо воры и убийцы другого делать не умеют.

Залишити коментар