Афера з підготовкою пілотів в НАУ продовжується

Лип.10.2017. / Коментарів: 2

diamond-content-620x339

Знову  в університеті набирає обертів божевілля  пов’язане із започаткуванням підготовки пілотів безпосередньо в Києві.

В минулому році  керівництво Міністерства освіти і науки  розібравшись з цією авантюрою, скасувало  введення державного замовлення на підготовку пілотів у Києві й примусило  в.о. ректора НАУ   В.Харченко  провести засідання вченої ради університету та виключити з Правил прийому підготовку пілотів.

Але, не дивлячись на відсутність державного  замовлення на підготовку пілотів ,   новий  в.о.ректора  НАУ    В.Ісаєнко,  продовжив  аферу з підготовки  пілотів,  аргументуючи  бажанням студентів отримати професію пілота за власні кошти.

Послідовним виконавцем цього плану став  видатний конформіст  С.Іщенко.  Під його керівництвом була проведена  роз’яснювальна робота з батьками та  13-ма студентами ,  організована  платна теоретична  підготовка  в створеному для цього центрі льотної підготовки.  Після  її закінчення,  в червні  2017р,   розпочато льотну підготовку в приватній авіаційній школі.

І тут виникають  питання, чому льотна підготовка  проводиться   не в легендарних, як  постійно говорить проректор  В.Шульга , структурних підрозділах   Крапивницькій (Кіровоградській) льотній академії або Кременчуцькому льотному  коледжі? Чому   в.о. ректора НАУ Ісаєнко В.М. укладає договір про співробітництво  з приватною авіаційною школою і віддає конкуренту можливість заробляти   гроші,   авторитет на ринку послуг, в той час як власні підрозділи-Кропивницька льотна академія НАУ, Кременчуцький льотний коледж НАУ деградують без роботи.

Дивно, але все це робиться після зустрічі  з колективом   льотної академії    16 лютого 2017р.  першого  заступника міністра  міністерства освіти і науки  України        В. Ковтунця,  в.о. ректора  НАУ   В.Ісаєнко,  проректора НАУ  В. Шульги.   Як сказано на офіційному сайті НАУ, під час зустрічі було піднято багато  проблемних питань та обговорено перспективи розвитку льотної академії,   як  одного з ключових навчальних підрозділів НАУ.

Перший заступник Міністра освіти і науки України  В.Ковтунець  у своєму виступі зазначив, що льотна академія має перетворитися на потужний східноєвропейський центр підготовки фахівців для авіації, а МОНУ найближчим часом зробить освітні стандарти в академії такими, що повністю відповідають світовим професійним стандартам у авіаційній галузі.

У свою чергу в.о. ректора НАУ   В.Ісаєнко запевнив колектив академії у тому , що вона є частиною великого навчального закладу, де нині відбуваються стратегічні зміни, що мають вивести університет на топові позиції не лише українського, а й світового рейтингу ВНЗ.

Де правда,  де бутафорія?   Говорять одне,  роблять  інше.

Не вирішивши проблему з подальшим   навчанням 13 студентів, які навчались  на різних факультетах за програмами  відмінними від програми за спеціалізацією 272.02 «Льотна експлуатація повітряних суден»,   конформіст   С.Іщенко,  напередодні вступної компанії 04.07.2017р,   розміщує   на сайті НАУ  статтю  «Хочеш  стати пілотом? Тоді вступай до НАУ!».

У статті,  завідувач  кафедри  Аеродинаміки та безпеки польотів літальних апаратів   НН АКІ, доктор технічних наук, професор  С.Іщенко   відверто   говорить неправду та  хизується, що університет попри офіційну відсутність держзамовлення  на підготовку пілотів,   здійснює  таку підготовку. Можна тільки здогадуватись, навіщо літня людина йде на викривлення реальності.

Пряма цитата зі статті.

«Нині ми готуємо пілотів за державним замовленням і на договірній основі за спеціальністю 272 «Авіаційний транспорт» та спеціалізацією 272.02 «Льотна експлуатація повітряних суден».

Випускники отримують кваліфікацію 3143 «Пілот (другий пілот)» літака, диплом про освіту державного зразка Міністерства освіти і науки, України. Державною авіаційною службою України видаються відповідні свідоцтва приватного пілота (РРL), свідоцтво комерційного пілота (CPL) літака з необхідними відмітками, що дають право польотів за приладами на багатодвигунних літаках.

Зараз спеціальність пілота опановують 13 студентів.  Наступного навчального року ми хочемо збільшити кількість студентів, і можливості НАУ дозволяють нам це зробити.»

Афера  із започаткуванням  в університеті  підготовки   пілотів безпосередньо в Києві, яка була розпочата  бувшим  в.о.ректора  В.Харченко,  сьогодні триває під  головуванням  діючого в.о. ректора  НАУ  В.Ісаєнко.

Але, всі аматорські дії по організації льотної підготовки студентів університету  в приватних авіаційних школах, при наявності власних    підрозділів  КЛА  НАУ, КЛК НАУ,  які утримуються за бюджетні кошти,  приведуть   В.Ісаєнко  та його посіпак до фіналу подібного з В.Харченко, на лаву підсудних.

Нагадаємо:

Як Ісаєнко фальсифікував історію з літаками 

3