Агенти під прикриттям

Національний авіаційний університет долучився до загальнодержавного флешмобу «Здай свого агента»!

agenti

НАУ знову серед перших! Відвойовує чільні місця, але вже у зовсім несподіваному аспекті.

Як виявилося, двічі в.о. ректора НАУ Володимир Харченко не брав хабара! Він виявився звичайним агентом під прикриттям з оперативним псевдонімом «Вова-Бєспілотнік». 5 мільйонів призначалися для розвитку науки у всеукраїнському масштабі.

Куратором «Вови-Бєспілотніка» був не хто інший, як колишній міністр Сергій Квіт (оперативне псевдо «Сірожа-Цвіточок»). «Цвіточок» двічі призначав «Бєспілотніка» виконуючим обов’язки ректора, казав «всьо шо магу», але двічі той провалював оперативне завдання зі збору коштів для його малоімущої команди – Майснера, Бадрудінова, Авдєєва, Гордійчука та інших осіб із підрозділу «шістьорки». Потім «Сірожа-Цвіточок» здав «Вову-Бєспілотніка» через неймовірну тупість і жадібність останнього, а сам за «легендою» поїхав за океан займатися наукою, а реально відсидітися і перечекати скандали, в яких погряз по вуха.

Наступний агент під прикриттям – в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко. Оперативне псевдо «Вова-Глист». Той законспірований набагато глибше. Працює з кількома кураторами. Безпосередній куратор «Вови-Глиста» — Володимир Ковтунець з міністерства (псевдо «Вова-Каса»). У «Вови-Каси» є свій куратор – міністр Лілія Гриневич (псевдо «Ліля-Істерика»).

Наявні у правоохоронців матеріали про зловживання «Вови-Глиста» і долю, яку має від цього «Вова-Каса», у найближчому майбутньому призведуть до припинення подальших оборудок з коштами університету і вимушеної легалізації Вов – «Глиста» і «Каси» з подальшим відкриттям проти них кримінальних проваджень конкуруючими правоохоронними структурами, яким байдуже під чиїм прикриттям вони працюють.

Останньою краплею, яка переповнила чашу терпіння високих кураторів був підпільний продаж конспіративних квартир по вул. Вітряні Гори. Зрозумілою мовою це означає, що «Вова-Глист» з «Вовою-Касою», з подачі «Сірожі-Цвіточка» скрисятнічали кучу університетських приміщень і території на Вітряних Горах і не поділилися.

Користуючись провалом своїх друзів-агентів під прикриттям всіляко намагається відсторонитися від злодійських процесів ще один відставний «спалений» агент – Андрій Майснер (псевдо Мася-Дикасобака). І поки інших дрючать за вкрадений комплекс, «Мася-Дикасобака» весь кеш за Вітряні Гори тримає у зливному бачку унітаза у себе вдома.

А одного з найтитулованіших агентів з НАУ все-таки доведеться повністю злити. Мова про проректора Володимира Шульгу (оперативне псевдо Воця Шульгавий). Провал за провалом. Кримінал за криміналом. Суди, суди, суди…

Мабуть, дуже скоро агенти під прикриттям, які все ще працюють в університеті, будуть намагатися тікати з кабінетів через дах першого корпусу, але така клоунада вже не проканає – запатентовано. Та і дах давно тече. Не витримає…


Коментарі закриті.