Агонія Шульги: в бій кинуто останні резерви – фальшиві заяви

Бер.22.2017. / 1 коментар

З весни – літа минулого року постать колишнього губернатора Сумщини Володимира Шульги зникла з медійної повістки. Ймовірно, він якимось чином вмовив родину потерпілих Тараненків утриматись від майнових претензій до нього. Потім, скоріш за все, «порішав» все в прокуратурі м.Києва, аби остання закрила його кримінальну справу по шахрайству та по зловживанню службовим становищем.

Нагадаємо: Шульга підозрювався у тому, що примушував свою помічницю Тараненко вимагати для нього гроші від головного пожежника області Волика, а коли останню арештували, то Шульга не погидував ще й привласнити грошову заставу Тараненко, внаслідок чого остання 6 місяців просиділа в СІЗО за його гріхи.

Також він підозрювався у вояжах разом із дружиною за державний кошт до Австралії та Вануату влітку 2014 (!!) року, будучи нардепом та губернатором прикордонної з Росією області.

Як повідомляють джерела, спираючись на доказову базу кримінальної справи (зокрема, прослушку та інші докази), активно допомагали Шульзі відмазуватись від обшуків та від викликів до прокуратури, а згодом – і від відповідальності в цілому, такі відомі персонажі як нардепи Медуниця, Пашинський та інші. Висвітлення їхньої ролі у чудесному «зціленні» Шульги незабаром.
Втім, Шульга б не був Шульгою, якби й тут сам собі не нагадив.

Виявляється, Печерським районним судом м.Києва перевіряється законність закриття вказаної кримінальної справи. Його рішення очікується у квітні, і скоріше за все, воно буде не на користь Шульги.

Тому Шульга кидає у бій за себе останній резерв: до Печерського райсуду м.Києва надходить фальшива заява, начебто, від імені чоловіка потерпілої, у якій цей чоловік просить пожаліти Шульгу та визнати закриття кримінальної справи законним.

Скоріше за все, у властивій йому манері Шульга щось «недорішав» або з прокуратурою, або з потерпілими, тому й продукує якісь дурнуваті заяви по своїй справі, які йому навряд допоможуть.

Тим часом, Шульга тепер «льотчик» (дивись його фото на сайті НАУ) і продовжує виховувати молодь в Національному авіаційному університеті.

Джерело: sumy.today


Коментар 1 Додати коментар

  • Лётчик – налетчик в НАУ влетел, форму одел и на нары сел! Форма ему не помогла, справедливость восстановлена!!!

    И так будет, можете не сомневаться, ибо свора “активистов-глистов, шизофреников и извращенцев гейсообщества ” – это нежизнеспособное сборище дилетантов и будущего здесь у них НЕТ.

    В противном случае, будущее Университета будет покрыто огромной кучей дерьма и этого допустить нельзя, ибо многие поколения высококлассных специалистов поднимали рейтинг НАУ до уровня мировых стандартов, который свора голодных оборванцев от науки пытается свести до уровня отходов своей жизнедеятельности …)))

Залишити коментар