АГОНІЯ

Жов.12.2020. / 1 коментар

Рішення міністра освіти С.Шкарлета щодо НАУ було радше очікуваним, ніж несподіваним. Бо Національний авіаційний вже шостий рік є правовим і моральним подразником для всієї освітянської спільноти. Як приклад ідіотизму «демократичної влади», яка, як виявилося, керувалася у своїх діях в першу чергу не законом, а приватними і партійними інтересами.

photo_2020-10-08_14-00-31

Адже як ще пояснити численні порушення чинного законодавства з боку «реформаторів» С.Квіта та Л.Гриневич щодо НАУ?
На рішення цих «освітян» щодо нашого колективу впливало три чинники: земля, майно, бюджет. Самі вони п’ять років здійснювали прикриття, виступали в ролі, як сьогодні прийнято говорити, «криші» для своїх поплічників – пройдисвітів, на кшталт В.Ісаєнка вкупі з Д.Андрієвським. І повірте, що не безкоштовно. Брали і смартфонами, і квадратними метрами в новобудовах.

Про цей ганебний період в історії нашого університету написано багато, достатньо лише погортати сторінки нашого червоно-чорного ресурсу. В ньому цифри і факти, які не дали банді Ісаєнка і його дружини спокійно спати.

Хотілося красти, їздити до дочки в Канаду по кілька разів на рік, виписувати собі захмарні премії, руйнувати університетські будівлі, заробляти на мармурових підлогах, приймати на роботу сотні бездарних родичів і знайомих, незаконно звільняти і щоб ніхто не знав і багато чого іншого, а не вийшло, бо люди мають знати про злочини родини Ісаєнків.

Не може спати спокійно це злодійське подружжя, бо часто сниться їм Валерій Шмаров і Петро Клименко. І жодні чужі для університету посіпаки, яких підібрала Ірина Ісаєнко з вулиці і влаштувала до університету, які заглядають в рот Ісаєнкові, не зможуть очистити його карму. Надто багато біди приніс університетові цей «інноваційний мачачучецький менеджер», щоб спокійно спати чи втекти в Канаду.

Що робить банда Ісаєнків сьогодні?

Агонізує. Публікує дурні звернення трудового колективу без підписів, збирає вчену раду, на якій немає кворуму, бігає до бабаків, квітів, гриневичів, ковтунців, знову збирає вчену раду, яка мала б захистити злодія і сказати, що він «видатний керівник», який підняв університет на небачені висоти.

А тим часом до сьогодні не всі викладачі-сумісники оформлені, навчальний процес не працює в штатному режимі, розклад міняється з сьогодні на сьогодні, навчальні плани і програми не затверджені. Це якраз результат «інновацій».

Але бажаючих покласти голову за вкрадені гроші Ісаєнка все менше і менше. Люди розуміють, що приходить кінець приватному підприємству Ісаєнків. Ну хіба дурник Ю.Нестеряк, якого привела дружина Ісаєнка і який завалив роботу кафедри журналістики і медіацентру, але отримує надвисоку зарплату за дві посади, гавкає на міністра. Чи злодійкуватий гівномет О.Клочківський, який відповідає за брехливу інформаційну політику університету.

Ісаєнко втік на лікарняний. Не знаємо, чи знову він імітував приступ на зеленому газоні у Феофанії, чи домовився через знайомого лікаря, але він думає, як кажуть колеги з НАУЧАНА, що він ще «ректор».

photo_2020-10-12_08-40-26

Гудманян, як особа, що природньо відчуває неминучі пригоди на свою дорогоцінну точку, втік у відпустку.

Ісаєнко дає розпорядження з «лікарняного ліжка».

Студенти відверто іронізують над «ректором» і зневажають його, і то неоціненна заслуга пані Вовк

ysaenko-ne-rektor

О.Білоус, О.Донець і А.Михненко не можуть бути проректорами, бо немає іх посад в штатному розписі. Так само як і департаментів та інших підрозділів, у яких працюють люди, але яких реально не існує. Але з цим буде розбиратися аудит.

Це при Ковтунцю Ісаєнко міг змінювати штатку хоч щодня. За новий айфон для сина заступника міністра, щоб той не гопстопив і людей не калічив.

Одиноко щодня істеричить на другому поверсі і вимагає «щось робити» Ірина Ісаєнко – реальний керівник університету. Але її вереск тепер схожий на голос волаючого у пустелі. Ну хіба доктор юридичних наук Ірина Сопілко по-жіночому поспівчуває і пообіцяє «підняти на ноги кращих юристів країни».

photo_2020-10-08_15-16-08

Що буде далі?

А далі буде новий в.о. ректора, нові вибори, нова сторінка історії університету. Без Ісаєнка і його банди. Люди перестануть боятися.
Нового дихання набудуть кримінальні провадження про розкрадання Ісаєнком майна і коштів університету. Будуть оприлюднені суми фінансових афер. Бо лише один С.Бойченко через свій центр сертифікації палива вимив за 4 роки разом з Ісаєнком понад 200 тисяч доларів США.

Дійде свого логічного завершення кримінальне провадження про фальсифікації результатів виборів ректора і суд поставить крапку у цій справі.

Будуть у відкритому доступі усі витрати, пов’язані з утриманням родини Ісаєнків – охорона, авто, кухня, меблі, техніка тощо.

Тому й агонізує Ісаєнко як «ректор», тому й істеричить його дружина Ірина. Бо висохли молочні ріки і обвалилися кисельні береги.

Ганебна ісаєнковська сторінка історії університету практично перегорнута. І її не варто викреслювати з життя, як намагався вирвати сторінки з 2008 по 2015 психічно нездоровий Володимир Ісаєнко.

Нехай залишаються сс. 2016 – 2020 як приклад дебільного управління, який не варто наслідувати.

А ми і надалі будемо інформувати колектив про події в університеті. Так само правдиво і неупереджено.

photo_2020-10-07_16-29-59


Коментар 1 Додати коментар

  • Неужели наконец то НАУ избавится от этого пидора Исаенко и его шобла?Но эти уёбки должны сидеть в тюрьме вместе с ублюдком Андриевским и прошмандовкой Гриневич.

Залишити коментар