Агов, Жовнірчик! Час покидьків закінчується!

Чер.6.2019. / 1 коментар

Редакція «reider-nau» з неприхованою радістю та ентузіазмом інформує колектив університету про те, що слідчий-суддя Солом’янського районного суду міста Києва таки зобов’язав поліцію внести до єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження проти активного фальсифікатора і посіпаки Ісаєнка, великого друга дружини Ісаєнка Ірини, доктора наук з державного управління, професора, начальника відділу документообігу НАУ Ярослава Жовнірчика щодо факту лжесвідчення в суді.

zhovnirchik-nau

Нагадаємо, Ярослав Жовнірчик, у першому турі виборів  ректора НАУ за дорученням «ректора» Ісаєнка брав участь у фальсифікаціях результатів виборів ректора.

Кримінальний Жовнірчик

Судові пригоди «легітимного». Частина перша

Згодом, за цим фактом В.Чепіженко звернувся з відповідною заявою до правоохоронців, але слідчий В.Омельченко рай управління Нацполіції це звернення проігнорував, кажуть, і небезпідставно, що на вимогу Д.Андрієвського, який особисто телефонував до слідчого і вимагав залишити в спокої Жовнірчика.

Але часи міняються, і вже суд не так блискавично реагує на дзвінки народного депутата від БПП.

Висновок: у Я.Жовнірчика великі проблеми із Законом. Ісаєнко йому навряд чи допоможе. ст. 384 КК України. ДО 2 РОКІВ позбавлення волі.

Так що Жовнірчику саме час запасатися сухариками, а приготуватися… АРТУРУ ГУДМАНЯНУ І ГАЛИНІ ЄНЧЕВІЙ, які також на вимогу Ісаєнка відверто брехали в суді.

 

 


Коментар 1 Додати коментар

  • Цю падлюку, яку світ такої ще не бачив, терміново треба за грати. Мразіна.

Залишити коментар