Агресивні педофіли на службі Ісаєнка

Нещодавно  університет  струсонув  черговий скандал, що мав резонанс на всю країну. В нього були втягнуті не  тільки тимчасовий керівник університету Ісаєнко, а також традиційно —  керівництво Міністерства освіти і науки України.

Справа в тім, що після рішення Солом’янського суду про  поновлення на посаді в.о. ректора університету Р.Хращевсього, повноваження Ісаєнка де юре припинені. Ісаєнко в розпачі, «весь в слезах и соплях» примчався до  свого патрона Ковтунця з воланням про допомогу.

Рішення суду про поновлення на посаді обов’язкове до виконання, але було прийнято «мудре і державницьке» рішення: з його виконанням максимально  «тягнути». А для цього — прикритися «думкою громадськості».

Роль «громадськості» довірено було зобра жати помічнику Ісаєнка декому Рєзніку. Він заламав чималий бюджет на це театралізоване дійство і  анонсував акцію протесту проти «незаконного рішення суду».

На зазначеній «акції протесту» під стінами МОН було анонсовано  участь понад 400 учасників. Рєзнік, у свою чергу, доручив організувати  «протестувальників»  декому Михайлові Химиці,  студенту Інституту економіки  та менеджменту, який на момент проведення акції мав 12 заборгованостей, які йому (дивна історія з певними запитаннями) «закривав» особисто в.о. ректора Ісаєнко в неприємний для викладачів злочинний спосіб, даючи їм усні вказівки щодо оцінок для свого «активіста».

6

В акції «протесту» по факту взяло участь трохи більше 40 осіб з числа студентів, які мають академічні заборгованості, яких мали виселити з гуртожитку за порушення Правил внутрішнього розпорядку та яким було заплачено за участь в акції. Це — той «актив», на який у своїй діяльності опираються Ісаєнко і його «дах» Ковтунець. Навіть студрада університету не стала на захист тимчасового керівника.

Від «громадськості» університету на камеру висловив свою «авторитетну» думку дехто професор Ярослав Мовчан, колишній заступник міністра екології в уряді Ю.Тимошенко,  який замість тюремного ув’язнення відбувся вели ким переляком після скандалу зі зникненням 500 мільйонів доларів, отриманим Україною за «Кіотським протоколом». Тоді «особливого» чиновника пригрів на своїй кафедрі екології Ісаєнко. До сьогодні Мовчан змушений відпрацьовувати своєму благодійникові.

З боку університету акцію курирувала пара Ісаєнко-Рєзнік за підтримки першого заступника міністра В.Ковтунця, який, не соромлячись,  особисто зацікавлений в  підтримці Ісаєнка через приватний квартирний інтерес. З бюджету університету через схему «випишу на тебе премію і заберу» було проплачено не тільки участь десятка невідомих, але й сюжети на телебаченні.

Усе йшло за сценарієм. «Стурбовані сту денти» вийшли під МОН  з  плакатами на кшталт «Геть суд!», «Не скоримося закону!»,

«Ковтунець —   наш  отець!», «Вимагаємо захисту від Конституції!»,  «Солом’янський суд! Добий університет!» тощо. До «пікетчиків» вийшов держсекретар МОН П.Полянський, сприймаючи цей «цирк» за чисту монету з намови Ковтунця, і прийняв від «протестувальників» звернення, в  якому викладено вимогу до  МОН  не  виконувати рішення Солом’янського суду.

П.Полянський навіть не  поцікавився в організаторів дозволом на проведення акції. А дозволу не було. Індульгенцію на сумнівний протест видав Ковтунець, перебравши на себе невластиві функції.

«Театральна постановка» так і далі сприймалася б як комедія, якби не тривожні факти, які відкрилися згодом.

8 березня 2017 року члени громадської організації «Зірка», яка виявляє педофілів і знешкоджує їх діяльність шляхом оприлюднення в мережі їхніх імен, спіймали на гарячому студента  НАУ… Химицю. Виявляється, Химиця є агресивним педофілом зі стажем, через соцмережі знайомиться з неповнолітні ми хлопчиками і схиляє їх до сексуальних контактів в неприродній спосіб. Того дня в нього було заплановане «побачення» з 14 річ ним хлопчиком.

На камеру Химиця зізнався у скоєному, зізнався також, що займається цим злочинним ремеслом давно. Збрехав, правда, що є студентом заочником і живе з «другом» на най маній квартирі.

Насправді, цей давній «партнер» Рєзніка, до сьогодні вчиться на стаціонарі в Національному авіаційному університеті, мешкає в гуртожитку №6 і далі безперешкодно зваблює молодих хлопчиків під прикриттям Ісаєнка Рєзніка.

До  сьогодні в.о.  ректора  університету Ісаєнко та перший заступник міністра освіти і науки Ковтунець не просто не дали правової та моральної оцінки кримінальним збоченням свого підшефного «активіста», ганебному факту педофілії як педагоги, але й далі сприяють його навчанню в університеті.

Чому можуть навчити такі горе керівники? Чому покривають злочинця? Може і вони є його партнерами?

Питання риторичне?

Та факт залишається фактом. Якщо ігнорує Закон перший заступник міністра Ковтунець, то чому мають його дотримуватися Ісаєнко чи Химиця? Рука руку миє…


Залишити коментар