“Академічна негідність -2017”: оголошено переможців

На прес-брифінгу, що відбувся 22 грудня в Українському кризовому медіа-центрі, оприлюднено результати народного голосування  та   названо імена  удостоєних  цієї відзнаки.

У номінації  “Плагіатор-2017”   “перемога”  дісталася  екс-прем”єру  Арсенію Яценюку  – за текстові запозичення у кандидатській дисертації.

У номінації “Фальсифікатор-2017”   лідирує Катерина Кириленко– за фальсифікації монографії, навчальних посібників, докторської дисертації.

“Псевдонауковцем-2017” визнано  декана факультету інформаційних технологій  Київського національного університету, д. т. н., професора, автора теорії “несилової взаємодії” Юрія Теслю.

Звання “Токсичний ректор-2017”  удостоївся  ректор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Леонід Губерський.

“Посіпакою-2017”  названа міністр освіти і науки Лілія Гриневич– за послідовну політику підтримки академічної не доброчесності.  До речі, це звання їй присвоєно вдруге.  (З невеликим відривом  від неї за  кількістю голосів  іде  її заступник Володимир  Ковтунець).

kovtunets-i-grinevich-370x190

У номінації “Смітниковий журнал-2017” першість дісталася журналу “Астма і алергія” – за відсутність рецензування, внаслідок якої опубліковано статтю про оздоровчий ефект чудотворних ікон.

Найбільшим “Розголосом-2017” , за результатами незалежного голосування, став судовий позов Юрія Теслі проти Ірини Єгорченко щодо захисту його честі і гідності.

https://dt.ua


Залишити коментар