«Акцент» для Рози

Січ.28.2020. / Коментарів: 2

Не перестає дивувати своїм постійним везінням проректорка Роза Вінецька. І з мармуром у неї все виходить, і з закупками літаків, і з ремонтами, і з пожежі сухою з піни вийти, і ремонт для її кабінету дорогий зробили, і кандидатську дисертацію захистила.

roza-isaenko

Перелік такого системного везіння можна продовжувати нескінченно довго. За два роки в університеті Роза Михайлівна казково збагатилася. А перед Новим 2020 роком подарувала собі коханій ще одну «дрібничку» – автомобіль Хундай «Акцент».

Зверніть увагу на вартість автомобіля. Всього 10 000 гривень. Багато хто з колег хотів би запитати у Рози Михайлівни на якому ринку, у якому салоні продають авто за такі смішні ціни?

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_d4741bc8-0832-4034-b544-e74b24628494

roza

І чому Роза Михайлівна вирішила купити у свого чоловіка Мацери Ярослава Васильовича його автомобіль? Чи то чергова афера, до яких схильна діяльна натура пані Вінецької, чи може поділ майна, чи просто потрібно було ухилитися від податків?

Відстає Роза Михайлівна від свого шефа. Ісаєнкові дочка квартирами подарунки робить, а Розі всього лише автомобіль.


Коментарів 2 Додати коментар

  • І як вона ще встигає сидіти по бібліотеках та брати участь у конференціях? Коли вона вже допише дисертацію?

  • Шановні працівники НАУ! 14 лютого о 15 годині за вчинення тяжкого злочину судять чинного представника ректорату НАУ Харченка. Адреса: Проспект Перемоги 41. Зал № 3.

Залишити коментар