АРХІВИ НЕ ГОРЯТЬ! З ЛИСТА СЕРГІЯ КВІТА, ВОЛОДИМИРА ЦИБУЛЬКА ТА ІНШИХ ПРАВДОБОРЦІВ

АРХІВИ НЕ ГОРЯТЬ!
З ЛИСТА СЕРГІЯ КВІТА, ВОЛОДИМИРА ЦИБУЛЬКА ТА ІНШИХ ПРАВДОБОРЦІВ ДО
ВІКТОРА ЯНУКОВИЧА:

«У протистоянні між громадянами і корупційною системою, що от уже двадцять років душить громадянське суспільство, Ви, пане Президент, твердо стоїте на стороні народу».
«І ми певні, на Вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб у країні був порядок. Маєте рацію, демократія – це не хаос і не безпорядок. Державна служба – це цивільна армія на службі народу, в ній мусить бути порядок. І Ви правильно робите, що жорстко його наводите. Йдіть відважно обраною Вами дорогою… З Вами – народ».
«Кожен з нас, хто тут підписався, міг би навести реальні прикладі того, як звернення до Президента давало однозначно позитивний результат. Як Ви, пане Президент, заступаєтеся за скривджених людей, як Ви обороняєте від нищення справжні державні вартості, як Ви, без огляду на особистості, займаєте принципову позицію у боротьбі з корупціонерами».
«Ви завжди стоїте на позиціях захисту загальнолюдських вартостей і держави». (див. Українська правда, 4.08.2011; VIDIA. Медіапортал української діаспори, 5.08.2011).
 
Мабуть, С.Квіт та його кум Володимир Цибулько виявилися талановитими учнями та послідовниками Віктора Януковича. Це він навчив їх «віджимати» державне добро. Тільки так можна пояснити завзяття рейдерів Квіта, Цибулька, Бадрудінова, Майснера, Хращевського. Але ці персонажі закінчать так само, як і їх наставник.


Залишити коментар