Авантюра та популізм від в.о. ректора НАУ В.Ісаєнко

Авантюра та популізм від в.о. ректора НАУ Володимир Ісаєнко: «Створення Інституту неперервного навчання і Центру міжнародної освіти стане кроком для виходу університету на вищий рівень»

Велика частина «прогресивних» проектів не були завершена, або не досягнули бажаної мети, так як ініціатори «грешили шапкозакидательством», а не реальними розрахунками. Аналогічна ситуація склалася і в НАУ, де прагматичний розрахунок підмінили бажанням помріяти. Аналіз проведених заходів показав повну непідготовленість керівництва НАУ до вирішення подібних завдань.

img_1024_novyiy-razmer-11294dea2af50c82ff0433558a2ad7009757

Керівництво НАУ не спробувала навіть провести поверхневий аналіз основних факторів, які сприяли б успіху в реорганізації.

Не був визначений ясно і виразно мотив проведення реорганізації. Поспіхом досліджено, а точніше визначено за критерієм «свій-чужий» коло майбутніх керівників нових підрозділів. Навіть не розглядався бюджет реорганізації — все на око. Практично не досліджувалися ризики. Не були окреслені навіть контури координації та стратегії. Зрозуміло не був представлений проект Плану дій. Красиві назви підрозділів і казкові обіцянки підмінили тверезий розрахунок очікуваних результатів. І найголовніше: Хто готовий нести відповідальність за негативний результат?

Шульга «може» порадити…

32095

(Шульга В.П. не сделав ровным счетом ничего полезного для области, этот деятель за неполных 7 месяцев пребывания на посту губернатора Сумщины оставил после себя заметный шлейф деяний, связанных с коррупцией и другими «художествами» криминального характера, а теперь творит в НАУ)

Починаючи реорганізацію  керівництву (постійному, а не тимчасового!) потрібно  бути абсолютно переконаним, що реорганізація дійсно дасть значний позитивний результат.

Керівництво повинно розуміти, що реорганізація навіть одного підрозділу торкнеться всіх служби НАУ, триватиме до року і буде вимагати коштів.

Щоб забезпечити успіх, весь колектив має вірити в необхідність реорганізації, проведеної в масштабах університету, і надати кращі сили в розпорядження постійної команди, яка з’явиться тільки після ВИБОРІВ НОВОГО РЕКТОРА!


Залишити коментар