Авдєєв Олександр Миколайович

Лис.17.2015. / 1 коментар

АВДЄЄВ ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

 в.о проректора з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків

Авдєєв

Офіційна біографія

Неофіційна біографія:

Останній Генеральний директор авіакомпанії «Аеросвіт». Саме Олександру Авдєєву випала щаслива нагода разом з І.Коломойським банкротити авіакомпанію. Скільки ошуканих пасажирів залишилося від такої свідомої економічної операції – невідомо. Відомо лише, що така афера значно збагатила керівництво компанії та недоплатила в державний бюджет сотні мільйонів гривень.
З аспірантури НАУ був відрахований за невиконання плану. Довгий час очолював авіацентр в НАУ. Разом з О.Бадрудіновим сьогодні курує проект ТОВ «Науково-виробниче підприємство «АБМ-груп «Національний авіаційний університет». Суть проекту зводиться до того, що КБ «Віраж» виготовляє безпілотні літальні апарати та передає їх безкоштовно для реалізації приватній комерційній фірмі АБМ-груп. Кошти від реалізації до університету не потрапляють, а осідають в кишені Бадрудінова, Майснера та Авдєєва (АБМ так і розшифровується – Авдєєв, Бадрудінов, Майснер). Працівники «Віража» на зарплаті в науково-дослідній частині НАУ. Таким чином, за посередництва В.Харченка було передано інтелектуальну власність, матеріально-технічну базу, виробничі площі приватній фірмі. Приклад того, як можна абсолютно нічого не вкладаючи заробляти великі кошти на державному вищому навчальному закладі.
Намагаються виграти тендер на поставку наших безпілотників Державній прикордонній службі України. Може ще комусь, якщо знайдуться охочі нагріти руки на бюджетних коштах. Типу Нафтогазу, місцевим держадміністраціям тощо.
Увага: дружина Олександра Авдєєва Тетяна – керівник і власник приватної медичної клініки. Площі медичного центру Національного авіаційного університету готуються до передачі її клініці.

Посилання для ознайомлення:

Что ожидают иностранные студенты от проректора НАУ назначенного Квитом?
Говорит Украина. В пролете. Банкротство АероСвита


Коментар 1 Додати коментар

Залишити коментар