Лист в редакцію: “Б Л Е Ф – Ми робимо вигляд, що вчимо. Кого і чому? Незабаром і це забудемо”.

Сер.17.2019. / Коментарів: 2

nau2019-8-m

Бо ми усі граємо в якусь страшну гру, при цьому жалюгідно блефуючи. Бо на кону долі наших дітей і, зрештою, нас самих.

Ми граємо затято, навіть не підозрюючи, що керує цією грою звичайнісінький дрібний шулер. А якщо усвідомлюємо, то закриваємо очі. Мовляв, мене не зачепить.

Дуже часто, під його дурнуватий сміх, пересмикуємо (кожного року (!) нові навчальні плани і програми), які невпинно призводять до лавинного скорочення навчального навантаження.

Ми втрачаємо своє, набуте поколіннями освітян-авіаторів, обличчя. 22 години замість 28 годин на тиждень аудиторного навантаження для студентів технічних спеціальностей?!

Фахові дисципліни – 1 пара на тиждень, а то й на 2 тижні… Самостійно вивчити більшість технічних дисциплін по підручнику неможливо! Бо це процеси в багатовимірному просторі і часі. Гуманітарні, можливо, й можна.

Історію дійсно традиційно вивчають у читальній залі (принаймні так раніше було).

Внаслідок цього ми скочуємося у прірву невігластва все глибше і глибше. І наші випускники за своїм рівнем практичних знань (на жаль, це гірка правда) уже нікому не потрібні.

Але і викладачі, звичайно ж, теж. Бо за той мізерний час, що відводиться, дитині нічого не даси. А якщо й даси, то поверхово. А сама вона в морі технічної літератури багато чого не знайде (довідники, інструкції з експлуатації, технічні описи, схеми, норми, стандарти тощо…).

Таке враження, що нам, довірливим, під час гри у преферанс причепили «паровозик»… Розплачуємося тим, що нас під жалісний хор і заламування рук Ісаєнків, Вінецьких, Гудманянів, Запорожців, Вовків тощо переводять на 0.75, 0.5, 0.25 ставки. Бо самі дозволили це робити, прекрасно знаючи, до чого це призведе! Чи ми мазохісти і нам подобається, що нас публічно гвалтують?

Чого варта фраза пенсіонера Ісаєнка: «Ми різко повинні омолодити викладацький склад за рахунок звільнення (витискування) пенсіонерів»? А що, молодь піде викладати авіоніку, аеродинаміку, міцність, конструкцію літальних апаратів? Без практичного досвіду в експлуатації? За ту зарплатню? Питання риторичне. Тому за його вирішення взявся патентований біолог з не менш патентованим філологом.

46862

Вони вибудовують собі валютний пам’ятник, водночас вириваючи під тим пам’ятником нам, викладачам, глибочезну яму.

Не менш знедолений клас в університеті – це прибиральниці. Мовні пасажі пана Ісаєнка про те, що «…вони працюють усього дві години на день, а отримують шалені гроші» набридли вже всім. Мовляв, приходять, пройдуться віником і – додому. Хтось із нас це бачив у виконанні наших бабусь? Гребуться в смітті з раннього ранку до ночі, отримуючи мізерну зарплатню. Тому й звільняються десятками. Особливо із гуртожитків. І на цьому фоні перед відповідальними службами поставлено завдання звільнити до 1 вересня ще 30 (!) працівниць.

Приїхали. А все чому? Тому що за зарплатню одного(!) ректора чи недолугого проректора можна утримувати 30-35(!) прибиральниць!

Звільнять десять прибиральниць – і замість 100 тис. грн. пан Ісаєнко буде виписувати (малювати собі) щомісяця 130 тис. грн.

Або звільнити 20-25 викладачів. Річний Фонд заробітної платні ж не змінюється! Різницю – в кишеню! Самі знаєте кому…

P.S. Подейкують, що пану Ісаєнку дружина кожного місяця пришиває нову потайну внутрішню кишеню до дорогезних брендових курток та плащів. Та й до авіаційної форми теж… Коли вже перестане набивати в кишені (та за браком місця), тоді почне їсти купюри прямо на робочому місці?! Не пропадати ж добру…

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

 • Увы, но аббревиатура нау давно стала нарицательной(
  Спасибо иссяенко…

 • Горько, очень горько сознавать и видеть, что НАУ с каждым днём тает как осколок льда на сковородке: уходит мощь и красота, сила и мудрость, достоинство и честь … То, чем гордились многие поколения его выпускников.

  Если этот процесс не остановить, то страна потеряет будущее не только в образовании молодого поколения, но и своё будущее …

  Пока мы видим, что новые тупорылые керьовники НАУ , воры и убийцы планируют его уничтожение. Или, как альтернативу , систему “образования” , систему жизни по типу пещерного образа: топить кизяками, керосин из отходов жизнедеятельности глистов и паразитов для самолетов, конструкция которого состоит из рогов, копыт и хвостов .

  А, новое приобретение безмозглого глиста-авиатора тесля, будет стоять возле этой уродливой конструкции и, сгустив остатки своего дебилизма, будет пытаться поднять её в небо…

  Но я хочу все-таки увидеть иную картину развития НАУ. НАУ, который восстаёт из под руин, сбросив со своего тела все дерьмо и дебилизм идиотов от науки и образования . В котором восстанет дух истины, обучения и стремления к покорению новых вершин науки и образования.

  Ради этого стоит сбросить с себя тот дурман, которым окутали вас преступники, пробудиться от тяжелого страшного сна и стать на путь борьбы проти сил зла. Ибо сказано: “Противостань дьяволу и он убежит от тебя!” А это истина Божья, которую изменить никому не удастся .

Залишити коментар