Банді рейдерів та її головному ідеологу Майснеру – КАПУТ!

Вер.16.2016. / Коментарів: 2

Комісія МОН оприлюднила висновки по НАУ !

Як відомо, наказом Міністерства освіти і науки від 06.05.2016 № 487 для вивчення ситуації, що склалася в Національному авіаційному університеті після його захоплення рейдерським угрупуванням влітку 2015 року, була створена Комісія МОН, яка досліджувала факти, викладені в скаргах і зверненнях громадян, а також в офіційних документах контролюючих органів за підсумками перевірки ними діяльності університету.

Упродовж травня-серпня 2016 року відбувалося п’ять відкритих засідань Комісії. Ураховуючи значний суспільний резонанс навколо подій, пов’язаних з рейдерським захопленням Національного авіаційного університету, засідання Комісії транслювалися в режимі онлайн.

Під час своїх засідань Комісія МОН розглянула скарги і звернення працівників Національного авіаційного університету, довідки Державної інспекції навчальних закладів України, лист Державної фінансової інспекції України, інші документи, а також звернення Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини В.Лутковської, Президента Аерокосмічного товариства України Л.Каденюка, народного депутата України Ю.Дерев’янка та відповіді адміністрації університету на ці скарги та звернення.

Комісія МОН, дослідивши великий масив документів, виробила пропозиції Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич щодо стабілізації ситуації в Національному авіаційному університеті відповідно до вимог чинного законодавства, які виклала у розгорнутій «Довідці за результатами перевірки скарг і звернень громадян, що надійшли до Міністерства освіти і науки щодо Національного авіаційного університету».

Основні висновки та рекомендації Комісії МОН у стислому викладі:

  1. Визнати незадовільною роботу керівництва та органів управління Національного авіаційного університету.
  2. Увільнити проректора з наукової роботи В.Харченка від виконання обов’язків ректора, призначити нового в.о. ректора університету на термін до проведення виборів ректора.
  3. А.Майснер не може обіймати посаду першого проректора університету, а О.Авдєєв, В.Шульга, Т.Калита – посади проректорів за напрямками діяльності через невідповідність кваліфікаційним вимогам, визначеним Статутом університету. Перебування зазначених осіб на цих посадах суперечить також ст. 40 Закону України «Про вищу освіту».
  4. Керівнику університету внести зміни до штатного розпису університету, що передбачає поновлення на своїх посадах незаконно звільнених працівників.
  5. Привести склад і діяльність вченої ради університету до встановлених Законом України «Про вищу освіту» вимог, зокрема, стосовно участі в її роботі виборних представників студентів.
  6. Переглянути склад Наглядової ради університету та підсилити її керівництво.
  7. Видати наказ про визнання таким, що втратив чинність, наказ МОН від 17 березня 2016 року №107-к «Про оголошення конкурсу на заміщення посади ректора Національного авіаційного університету» як нереалізованого.

На жаль, Комісія МОН, до складу якої входили посадові особи Міністерства, не дала правову оцінку діям колишнього Міністра С.Квіта, які призвели до силового захоплення університету групою рейдерів у 2015 році і руйнування його діяльності практично за всіма напрямками через масові незаконні звільнення працівників різного рівня та призначення на їх посади осіб, які мають проблеми із Законом, не відповідають кваліфікаційним вимогам, не володіють необхідними компетентностями та не мають досвіду роботи у вищих навчальних закладах такого масштабу та рівня, яким є Національний авіаційний університет.

Вітаємо колектив Національного авіаційного університету з перемогою здорового глузду та чекаємо на його звільнення від загарбників-рейдерів!

Попереду – велика робота всього колективу працівників і студентів з подолання важких наслідків перебування рейдерського угрупування в університеті. Зокрема, це – поновлення на своїх посадах незаконно звільнених працівників, подолання атмосфери недовіри, невпевненості в завтрашньому дні та страху можливого звільнення з роботи і одночасно – збереження педагогічних колективів кафедр та підвищення заробітної плати працівників, збільшення контингенту як українських, так і іноземних студентів, наповнення сучасним змістом та підвищення ролі органів студентського самоврядування в житті університету, відновлення атмосфери співпраці, товариської взаємодії працівників усіх рівнів на благо нашого рідного університету.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Главное, чтобы все псевдо реформаторы были наказаны. Згiдно чинного законадавства. А Вас ,тоже поздравляем с маленькой но победой.

  • С такими ворюгами НАУ капец. Побыстрей их гнать надо….а то и так жопа

Залишити коментар