Бінго! І знову Юра Волошин!

Кві.30.2020. / Коментарів: 13

Рекордсмен серед листів від наших читачів – пройдисвіт Юра Волошин. у розпорядженні редакції – ціла добірка цікавинок про цього горе-керівника.

Ось наприклад. Про приятеля і соратника Юри Волошина, колишнього держсекретаря міністерства охорони здоров’я Артема Янчука, який прикривав усі незаконні оборудки команди Супрун – Лінчевського.

Він умудрився одночасно бути кандидатом на посаду і членом конкурсної комісії. Але вчасно оформив декретну відпустку.

Нас цікавить у цьому контексті дружина Янчука Тамара Мазур, яка працювала в той час заступником міністра культури – керівником апарату. До того вона працювала помічницею у Р.Князевича та П.Петренка – міністра юстиції України. Того самого Петренка, який незаконно підписав клопотання про присвоєння Юрі Волошину звання «Заслужений юрист України».

Тоді Юра Волошин працював лише на 0,5 ставки у Дніпропетровському університеті МВС і підсуєтив собі рішення вченої ради цього міліцейського закладу про присвоєння йому почесного звання, хоча до МВС Юра має таке саме відношення як Ісаєнко до авіації. А основне його місце роботи на той час – Інститут законодавства Верховної Ради України.

Чого не зробиш для подєльніка свого чоловіка? Тоді Тамара і підсунула на підпис Петренкові незаконне клопотання, щоб Юра Волошин зміг обкрадати державу на серйозні доплати.

Розслідування щодо кримінального злочину про незаконне присвоєння триває почесного звання Юрію  Волошину триває.

voloshyn-nau


Коментарів 13 Додати коментар

 • И не говорите мне, что Юрка помогает тихо без пиара.
  Это человек, который влезет со своей мордой в любой кадр, со словами – «за сприяння декана ФМВ» – так начинается каждая новость на сайте факультета.
  Пиар и имитация – для мерзопакостного Юры это все.

 • Поливать грязью других при широкой публике неморально и неэтично. Слов нет … разочарованы.
  Но, согласитесь, Юрий Алексеевич, что нет дыма без огня и не было бы всего этого негатива, если бы Вы вели себя адекватнее в свое время. А сейчас пытаться делать вид, что Вы нормальный, когда все мы знаем, что это не совсем так – неразумно. Это лишь открывает все грани Вашего лицемерия и наигранности.

  С глубочайшим уважением, мы.

 • В Україні доволі поширена практика присвоювати звання “заслужених” юристів. Мене завжди дивувало те, наскільки це популярне явище, і як багато людей із різних галузей прагнуть отримати й собі такий статус.
  Насправді немає нічого цінного в тому, щоб перед вашим фахом був закріплений певний офіційний прикметник. Набагато важливіше, коли про професійні якості свідчать результати роботи або ж відгуки людей, із якими чи для яких працюєте.
  Натомість статусні прикметники часто свідчать лише про корупцію, “гарні” зв’язки.
  Але абсолютно поза межами розуміння той факт, що почесне звання Заслуженого юриста України має ще й Юра Волошин.

 • аферист и проходимец Волошин

 • По морде видно-редкое уёбище.

 • А чому це Ісаєнко потурає Волошину у будь-якому свавіллі на ФМВ? Він що його подєльнік? Чому не контролює? Доведеться колись відповідати.

 • В цьому році стали студентом факультету міжнародних відносин. Перед вступом читали відгуки, але чомусь не всьому вірили.Не пройшло і місяця , як зрозуміли, що треба було вірити. Не зрозуміло для чого ми взагалі тут. Навчання не досконале, в день 2, коли три пари. І то , то не прийшов викладач, то нарада і діти вільні. На заняттях ніяких навантажень, ніяких домашніх завдань, ніякої зацікавленості . Дитина поступала з метою, розчарована, так як і ми. На даний момент дітей( які хочуть навчатися) влаштовує тільки викладач англійської мови, але ходять чутки про його
  переведення (напевно не угодні розумні люди керівництву).Дуже хочеться , щоб мій крик душі прочитали керівники учбового закладу і зробили висновки. Не хотілося б на слідуючий навчальний рік переводитися до іншого університету. І ця думка не тільки нашої сім, і.Батьки, не мовчіть, давайте єднатися, за що ми платимо гроші?!

 • Юра Волошин – надменный, противный и злой иногда.

 • Юра, тебе в дурке уже прогулы ставят.

 • Важно не то, есть ли в НАУ гнильца и уроды. Есть. Всегда. И не только в НАУ. Куда важнее, как на этих записных уродов отреагировала сама система. Как отреагировала вертикаль. Какие выводы и какие действия были сделаны. Как, наконец, отреагировал сам ректор Исаенко.

 • Юра – любитель принимать бестолковые решения

 • Юра давно ждал своей очереди. Этот с позволения сказать «руководитель среднего звена», верный пес Исаенка, остался разрушать отданный ему на растерзание факультет.

Залишити коментар