Битва за вестибюль першого корпусу. NAUshop

Бер.26.2019. / 1 коментар

21433165_1691438897564502_432450488956736312_n

Війна адміністрації НАУ з NAUshop набирає обертів. Нагадаємо, що перед тим, як розпочати вимивати бюджетні гроші на ремонті першого корпусу та мармуровій підлозі, Ісаєнко вмовив хлопців з NAUshop тимчасово переселитися з магазину, в який вони вклали власні кошти, в навчальну аудиторію. І це при тому, що магазин справно платив і платить за оренду згідно з офіційним договором оренди.

Пройшло 8 місяців. Ісаєнко і не думає виконувати ні умов договору, ні обіцянки. Твердість слова «ректора» можна порівняти з твердістю хребта глиста.

 

Друзья, уже 7 месяцев магазин NAUshop не может вернуться на свое место, за которое по договору аренды продолжает регулярно платить.
Тут два варианта: либо администрация университета не хочет, либо не может решить проблему, которую сама же и создала. За это время собралось достаточно фактов в пользу обеих вариантов, но в любом случае – это печально.

Самое ужасное во всей этой истории то, что администрация университета постоянно раздает пустые обещания, а потом прячется в своих кабинетах. И это все на фоне совкового подхода и сумасшедшей бюрократии.

У нас есть крутой вариант дизайна магазина, который мы решили сделать после увиденного варианта от НАУ. Мы готовы и дальше заниматься брэндингом университета, делая это качественно, ведь имидж ВУЗа это совокупность многих факторов.

Володимир Ісаєнко (Volodymyr Isaienko), за все это время у Вас не нашлось времени, чтобы принять нас и разработать алгоритм решения этой ситуации. Нам неприятно выносить это на общее обозрение, и потом вычитывать от ботов о том, что мы не патриоты и предатели, но по-другому, к сожалению, Вы не хотите общаться. 
Мы публично хотели бы услышать от Вас ответы на следующие вопросы: 
1) Почему мы, как порядочный арендатор, 7 месяцев не можем попасть обратно на свое место. Ваша команда настолько непрофессиональная, что за 7 месяцев не смогла выполнить свою работу? Или дело не в менеджменте университета?
2) Когда Вы нам давали слово Ректора и обещали в октябре вернуть нас на прежнее место, понимали ли Вы, что представляете университет в этих обещаниях?
3) По какому алгоритму решается или будет решен наш переезд на арендуемую часть холла?

Друзья, мы знаем, что честно делаем свое дело, наша совесть чиста, намерения прозрачны и все действия моральны и законны.

Питанню цього конфлікту присвячується більша частина засідання кожного ректорату. Попередньо прийнято рішення «кинути» хлопців і достроково розірвати договір.

1

Дорогий Авіаційний!
Сьогодні разом з Vladyslav Hriha відвідали територіальний відділ поліції № 1 Солом`янського РУ ГУ МВС в м. Києві, причиною візиту став дзвінок про наявність вибухового пристрою під час виборів голів СР НАУ та СР СМ, нагадаю, що тоді дільниця призупинила свою роботу на годину, оскільки було евакуйовано весь корпус!
Що ж я дізнався сьогодні?
1) ЦВК не можуть визнати потерпілим, оскільки не було завдано матеріальної шкоди, а отже ми не можемо ознайомитись з матеріалами справи!
2) В поліції є здогадки на рахунок номеру, з якого телефонували та особи, що це зробила. Зараз збирають докази!
3) Слідчий, що складав протокол, впевнений в тому, що справу закриють швидко, і винуватець відповідатиме згідно чинного законодавства України!
4) Винуватцю “світить” навіть не адміністративна, а кримінальна відповідальність!
4) В поліції вважають, що це справа рук одного зі студентів, чию кандидатуру відхилило ЦВК!
5) ЦВК виступить свідком та передасть до поліції всі відомі факти, здогадки та думки щодо цього!
P.S. Під час неофіційної розмови з працівниками СБ НАУ з’ясувалось, що вони вважають, що дзвінок здійснила людина “в військовій формі”
P.Р.S. Дорогі студенти, будьте обережними під час виконання чиїхось вказівок, адже для деяких людей жертвувати долями інших – буденність
P.Р.Р.S. Татьяна Лукашенко, ви погрожували мені кримінальною відповідальністю, а я сам до відділення прийшов)
P.Р.Р.Р.S. Якщо людина, що здійснила дзвінок, читає цей пост, якщо тебе змусили це зробити, ти не знав, що робиш або відчуваєш свою провину – ти можеш звернутись до мене особисто анонімно будь-яким чином, нехай це буде анонімне повідомлення в ТГ, емейл з лівої електронки або записка під дверима кабінету СР, з будь-якою інформацією, що тобі відома. Нашою ціллю є не покарання студентів, а їх захист! Збереження твоєї анонімності ГАРАНТУЮ! Мої контакти: 098 819 9140, [email protected], каб. СР №1.144!

Тим часом, NAUshop і гроші в касу сплачує, і продовжує виконувати важливу функцію реклами університету. На сьогодні вони єдині, хто цим ефективно займається. Бо ті, хто за це отримує пристойні гроші, наприклад цілий підрозділ Оболончика-Клочковського, не здатні виконувати свої функціональні обов’язки. Навіть сьогодні викладають рекламні ролики, які виготовили ще кілька років тому. Та отриману зарплату вони повертати не збираються. І таких нікчем, які отримують гроші, але не працюють, цілий перший корпус.

photo_2019-03-26_14-30-53

Шкода, що ділки з нової адміністрації не шанують ні традицій університету, ні яскравих носіїв цієї традиції.


Коментар 1 Додати коментар

  • Дуже дивно. А чому вони не займають свою територію визначену договором за який вони плать оренду. ?

Залишити коментар