Бомба, дебільний ректорат і студентське самоврядування

nau2

Це по-нашому,  по-НАУвському,  можна сказати по-новому. Інноваційний «ректор», незаконно призначений міністерством, демонструє «європейський цивілізований» приклад управління колись провідним університетом держави.

 

oksana-vovk

Якщо скандал, то на всю країну, якщо злочин, то кримінальний.

Чи підозрював народний депутат від партії Президента Андрієвський, коли садовив «на університет» таке дурне чмо як Ісаєнко, що йому за нього буде постійно соромно? Чи думав державний секретар МОНУ Полянський, коли підписував контракт з цим чмом всупереч забороні суду, що прирікає міністра на перманентні здригання при згадці НАУ чи прізвища його «ректора»? Навряд. Хіба можна за пещеною облесливою фізіономією одразу розгледіти нікчему?

Черговий скандал трусонув НАУ знову з розмахом. На цей раз обирали голову студради університету і голову студради студмістечка. Знову дербі: адміністрація проти студентів. За цими ключовими посадами давно полюють безтолкові «проректор» Вовк, її підручна Лукашенко і «бридке обличчя ісаєнкового комсомолу» Оболончик-Клочковський.

5

Для цих невдах, які думають, що саме вони визначають «молодіжну політику» в університеті, це було третє поспіль випробування. Їм ніяк не вдається «обрати» потрібну їм ручну студраду – без гордості. без авторитету серед ровесників, безініціативну і аморфну. Тому до чергового виклику ботоксна челядь добре готувалася. Це був реальний виклик їх «авторитетові».

Але студенти вкотре виявилися розумнішими за своїх керманичів. Провели усі належні процедури, викинули навіжену «вовчу нишпорку» Лукашенку з усіх списків як таку, що не має права балотуватися з причини банального офіційного працевлаштування в університеті. Призначили дату голосування через законно обрану ЦВК.

8

І тут адміністрація знову виявила свій фірмовий дебілізм – заборонити голосування. Охорона за наказом Вовк зачиняла по черзі то чорний вхід, то парадний, то обидва, але студенти користувалися іншими – 8-кою і бістро.

17

9

Як «сильний» аргумент Вовк поставила співробітницю відділу по роботі зі студентами Лукашенко на вході в актову залу. Та, як реально діагностована припадочна виголошувала заклинання, схожі на юридичні, приплітаючи до них лякалки з кримінальними прокльонами. Словом, вдавала освічену в правовому плані особу, але дипломом про закінчення юридичного інституту, до слова сказати, не розмахувала, мабуть, з причини «забула вдома в сумочку покласти».

Одній стримувати студентів від законного права проголосувати їй не вдавалося, бо авторитету явно забракло, тому до вирішення проблеми підключилася начальниця над усією інноваційною молодіжною політикою неграмотна прохвесор Вовк, яка дала команду заступникам деканів «терміново» зняти студентів з пар нібито на «підтримку прав студентів», а насправді для блокування входу до виборчої  дільниці.

Заступники деканів відгукнулися на команду Вовк мляво, тому «захисників» виявилася маленька купка. Дуже швидко прийшли студенти військової кафедри, як і належить, на чолі з капітаном Назаренком,  чим виявили з одного боку надзвичайну дисциплінованість, а з іншого так само надзвичайно підставили керівництво кафедри, бо вписалися «не по темі» і виглядали як «тітушки». Бракувало тільки застосувати силу проти студентів.

Стояли мовчки, усвідомлюючи факт виконання ними дурного наказу дурної «проректора» замість сидіти в аудиторії і готувати себе до справжнього,  а не рейкового захисту. Це робило їх дуже жалюгідними в очах студентського колективу. Особливо жалюгідно виглядав курсовий офіцер Назаренко.

12

А студенти йшли і йшли. І байдуже їм було до юридичного скавуління лузерки.Але потім в чиюсь дурну адміністративну голову постукала шалена думка – а чи не замінувати нам корпус? І повідомили про «замінування» поліцію.

13

Порядний чиновник в міністерстві освіти запитає: вони там повні дебіли? Так, – відповість пересічний наувський викладач і студент. – Повні дебіли!

2

Поліція приїхала. Хтось з молодої дебільної команди намагався пояснити поліції, що «замінували» тільки актову залу і тільки звідти потрібно вивести студентів. Але поліцейським було байдуже до згаданого прізвища Андріївського. Вони викликали спецпідрозділ,  який довго шукав, але вибухівки не виявив.

Студенти спокійно завершили процес голосування, підрахували бюлетені,  визначили переможців. Подали на підпис Ісаєнкові усі  протоколи.

Поступили  правильно,  згідно з законодавством. Виявилися набагато розумнішими за тих,  хто за посадою покликаний їм підказувати і направляти, але через свою недолугість вже не перший рік з ними тупо воює.

Але через день дебільна адміністрація в особі Оксани Вовк зібрала нараду, на якій в ультимативній формі наказала заступникам деканів збирати підписи студентів під зверненням про нібито нелегітимне голосування.

20

Друзі,
Сьогодні ми бачимо чергове пряме втручання адміністрації НАУ у процес діяльності СР НАУ. Що є порушенням.
Оксана Вовк зібрала дирекції інститутів/факультетів, де був відданий наказ зібрати підписи студентів для проведення Конференції (вищий представницький орган НАУ).
На цій конференції збираються визнати нелегітимним ЦВК і вибори, що, в свою чергу, дозволить зняти мене і Yevgenii Lokhtin із займаних, на даний час, посад. (Голова СР СМ і голова СР НАУ, відповідно).
Особисто мене ДІСТАЛО виконувати все по вказівках. Ми студенти, ми українці, ми ВІЛЬНІ!
Шановне керівництво НАУ, я, як Голова СР СМ НАУ, вимагаю зупинити втручання в роботу Студентської ради НАУ.
Я пішов у СР для того, що НАРЕШТІ почалися ЗМІНИ У КРАЩУ СТОРОНУ!
Нехай буде соромно всім посіпакам адміністрації, хто виконує злочинні вказівки!
Соромно за те, що не вистачає мужності і сміливості робити все по закону, по совісті і честі!
Ми всі розчаровані, але не збираємось опускати руки! Будемо старатися робити все, що в наших силах для захисту і відстоювання прав студентів!
Адже, шановна адміністраціє, хто Ви без нас, студентства?
Маю честь.

 

А «юридичний супровід» анти студентської адміністративної акції взявся здійснювати доходяжний брехливий Шишов. Точно так само завзято брехав на нараді про «неправильні положення», як він це вже не перший рік робить на засіданнях суду щодо беззаконь у НАУ.

Адміністрація хоче, щоб студенти «добровільно» зібрали конференцію і висловили недовіру тим, кого щойно обрали. Єзуїтський підхід, нічого не скажеш. Але студентська конференція може проголосувати і за недовіру «ректору» Ісаєнку, який прокрався і вже давно готовий накивати п’ятами до дочки в Канаду.

23

За фактом брехливого повідомлення про мінування відкрито кримінальне провадження. Кажуть, що то зробив Рєзнік.  Версія робоча, але він надто для цього сцикливий. Тут потрібен дебілуватіший персонаж з вовчої команди. Тому не виключено, що в такий спосіб нервував Оболончик.

21

Дорогий Авіаційний!
Сьогодні разом з Vladyslav Hriha відвідали територіальний відділ поліції № 1 Солом`янського РУ ГУ МВС в м. Києві, причиною візиту став дзвінок про наявність вибухового пристрою під час виборів голів СР НАУ та СР СМ, нагадаю, що тоді дільниця призупинила свою роботу на годину, оскільки було евакуйовано весь корпус!
Що ж я дізнався сьогодні?
1) ЦВК не можуть визнати потерпілим, оскільки не було завдано матеріальної шкоди, а отже ми не можемо ознайомитись з матеріалами справи!
2) В поліції є здогадки на рахунок номеру, з якого телефонували та особи, що це зробила. Зараз збирають докази!
3) Слідчий, що складав протокол, впевнений в тому, що справу закриють швидко, і винуватець відповідатиме згідно чинного законодавства України!
4) Винуватцю “світить” навіть не адміністративна, а кримінальна відповідальність!
4) В поліції вважають, що це справа рук одного зі студентів, чию кандидатуру відхилило ЦВК!
5) ЦВК виступить свідком та передасть до поліції всі відомі факти, здогадки та думки щодо цього!
P.S. Під час неофіційної розмови з працівниками СБ НАУ з’ясувалось, що вони вважають, що дзвінок здійснила людина “в військовій формі”
P.Р.S. Дорогі студенти, будьте обережними під час виконання чиїхось вказівок, адже для деяких людей жертвувати долями інших – буденність
P.Р.Р.S. Татьяна Лукашенко, ви погрожували мені кримінальною відповідальністю, а я сам до відділення прийшов)
P.Р.Р.Р.S. Якщо людина, що здійснила дзвінок, читає цей пост, якщо тебе змусили це зробити, ти не знав, що робиш або відчуваєш свою провину – ти можеш звернутись до мене особисто анонімно будь-яким чином, нехай це буде анонімне повідомлення в ТГ, емейл з лівої електронки або записка під дверима кабінету СР, з будь-якою інформацією, що тобі відома. Нашою ціллю є не покарання студентів, а їх захист! Збереження твоєї анонімності ГАРАНТУЮ! Мої контакти: 098 819 9140, [email protected], каб. СР №1.144!

Слідство покаже. ну хіба Андрієвський знову подзвонить куди треба і замне вопрос. Але смотрящому за НАУ Андрієвському все дорожче і дорожче обходиться дебілувата адміністрація на чолі з Ісаєнком.

Словом, активні дії «ректорату» НАУ проти своїх студентів потихенько переходять у фазу бойових, з бомбами і замінуваннями. Поки що брехливими, але хіба психічно хворий може дати гарантію, що чергова бомба не виявиться справжньою?


Залишити коментар