Бородянські гвалтівники Статуту НАУ

Чер.19.2016. / Коментарів: 2

Ну ніяк не заспокояться Бадрудінов, Майснер і Ко. Це ж треба так – скільки не намагалися зґвалтувати Статут НАУ – нічого не виходить. Ну зрозуміло Харченко – у нього вік імпотентний в принципі, але і у молодої рейдерської порослі не виходить нічого.

На відео епізод, де Харченко, Майснер, Липовий відверто брешуть як про необхідність нового Статуту, так і способи його «проштовхування» на вченій раді університету. Харченко навіть про якусь «робочу групу» згадав, але «забув» про те, що ніхто з професорів не захотів «бруднити» себе участю в аморальних і незаконних оборудках рейдерів. Навіть змусили зняти питання з порядку денного вченої ради.

А вся проблема в тому, що чинний нормальний Статут забороняє обіймати посади проректорів особам без вченого ступеня, вченого звання, належного досвіду роботи у вищій школі.

Харченко під дружний регіт присутніх навіть назвав проректорів «помічниками ректора». Смішно. Не встигли вчасно підказати Майснер і Липовий як правильно називається посада.

 

В проекті нового Статуту надається також необмежена влада Наглядовій раді університету, яку очолює кум Квіта «мусорный король» Бадрудінов.

І тут рейдери знехтували рішенням суду, який забороняє вчиняти будь які дії стосовно зняття з реєстрації чинного Статуту НАУ.

А за діючим Статутом не передбачено посади «першого проректора з адміністрування», так само як і не передбачено можливості обіймати посади проректорів особам без відповідних кваліфікаційних вимог, особам з сумнівним минулим та особам, яким інкримінують вчинення тяжких злочинів. А саме такі особи зараз керують університетом.

http://non-speak.org


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар