Боротьба проти рейдерського захоплення студсенату ХНУРЕ триває…

“Боротьба проти рейдерського захоплення студсенату ХНУРЕ триває…” АБО “Суддівський зашквар по-харківськи”

Для тих, хто не в курсі, ми подали позов проти профспілковців, які незаконно захопили Студентський сенат ХНУРЕ, тут можна подивитись, як все починалось – goo.gl/cnBa4R та goo.gl/yXjxGR. А тепер по суті) 21го січня ми зареєстрували судовий позов проти ХНУРЕ в Дзержинському районному суді м. Харкова, цього ж числа його було внесено в реєстр судових справ за номером 638/1319/16-ц. Згідно ч. 4 ст. 122 Цивільного процесуального кодексу України, судді відводиться 3 дні для того, щоб відкрити провадження у справі або відмовити у його відкритті. Власне, станом на сьогодні, йшов 13ий день, за телефоном приймальні судді Задорожного, на якого розподілена справа, мені, як і багато разів до цього, пропонували зателефонувати завтра або “гдє-та бліже к концу нєдєлі”, тож це змусило мене знайти пару годин мого дорогоцінного часу, піти до суду, перевірити чи всі там живі-здорові, чи можливо розбіглися після резонансного затримання колеги героя цієї повісті (goo.gl/kP1ney).

Пана судді, на жаль, не було, але були його помічниці. Так, одна із них повідомила мені, що справа залишена без руху, оскільки немає квитанції про сплату судового збору. При цьому ухвали суду з цього приводу, як це не дивно, не було, сторона позивача про це не повідомлялася, всупереч ч. 1 ст. 121 ЦКПУ. Після того, як я показав, що маю засвідчений документ, що я подавав в канцелярію повний пакет документів, в т.ч. ці квитанції, помічниця пішла в сусідню кімнату (не знаю, що там за таємна кімната, але підозрюю, що там сидів той самий суддя), вийшла через хвилин 15 та сказала “ой, я нашла ваши квітанциї, пріходітє завтра”. На мою вимогу дати будь-які документи (ухвали, доручення), які б пояснювали, чому справа лежить вже 2 тижні, вона відповіла, що таких немає.

До чого це я. Я можу допускати, що квитанції загубилися випадково, а потім випадково суд забув повідомити сторону позивача про те, що справа залишена без руху. Можна допускати і те, що я випадково зустрів в суді біля того кабінету одного з відсторонених проректорівХарьковский национальный университет радиоэлектроники. Я знав, що буде непросто, що треба буде залучати ЗМІ, громадськість, але ж, бляха, я не думав, що вже на етапі відкриття провадження!!! Готуємо разом з Mykyta Yevstifeyev скаргу у Вищу раду юстиції. Друзі-журналісти, депутати, активісти, Ваша допомога потрібна вже зараз! Ми все одно їх здолаємо! Студентський антикорупційний форум форум є актуальним як ніколи.

UPD. Згідно з результатами нещодавнього дослідження (goo.gl/nxDjeB), 85% українців не довіряють суддям. У мене питання – а хто ці 15% наївних дурнів?!)

‪#‎хнуре‬‪#‎осс‬‪#‎зрада‬‪#‎освіта‬‪#‎суд‬

https://www.facebook.com/nikita.andreev.549?pnref=story


Залишити коментар