Боротьба за «міжнародне крісло»

Вер.25.2020. / Коментарів: 2

Кілька місяців пройшло з часу звільнення Олександра Запорожця (Саші-турЫста) з посади проректора з міжнародних зв’язків. Саша сам написав заяву, передбачаючи неминуче скандальне звільнення того, кого він тихцем привів до університету, за кого йому «дякує» весь колектив.

андрієвський ісаєнко

Зрозуміло, що розкрадання університету Ісаєнком і Андрієвським вічно продовжуватися не могло і Запорожець, розуміючи це, вирішив вдати з себе в благородного і піти до того, як його почнуть запрошувати до слідчого.

Загалом після відставки Олександр Запорожець (НАУ) міжнародний напрямок остаточно розвалився. Цьому сприяло рішення Ісаєнка віддати компетенцію збирати від іноземців кеш своєму помічникові. Тобто, міжнародний напрямок ніби й існував формально, але реально нічого не вирішував. Посадові особи стали цапами відбувайлами після того, як аудит виявив схему розкрадання плати студентами-іноземцями «Ісаєнком і партнерами». Прокуратура зараз з цим фвктом розбирається
Ясна річ, Ісаєнко змушений був перекласти вину на когось іншого, хто до чорних грошей не мав стосунку. Під роздачу попали Ольга Шевченко і В’ячеслав Тімохін. Їм спочатку оголосили по догані, а потім змусили звільнитися.

Згодом Ісаєнко представив колективу трьох кадрових дипломатів, які мали «навести порядок» в напрямку. Але дипломати на те й дипломати, щоб швидко розібратися в тому, що Ісаєнко – формений дурень, через тиждень зібрали манатки і пішли геть.
І саме в цей момент до кадрових перегонів підключається… Оксана Білоус. Їй Ісаєнко пообіцяв цю посаду одразу після того, як крісло звільнив Запорожець.

bilous

Тепер пані Оксана взяла за горло ботоксного і вимагає свого.

І має право, бо вона:

  • Брала участь у фальсифікаціях результатів виборів;
  • Брала участь у ініційованих Ісаєнком глупих «інноваціях» в навчальному процесі;
  • Ініціювала «стейкхолдерський рух» і кучу наказів, які не принесли жодної користі, а лише ускладнили життя викладачам;
  • Активно підтримувала всі ідіотизми Ісаєнка і вірно служила йому всі чотири роки

По «понятіям», в системі яких живе і працює Ісаєнко, вона мала б автоматично бути призначеною на посаду проректора з міжнародних зв’язків. Але Ісаєнко не приймає рішення, оскільки планує продати цю посаду комусь «зі сторони», тому, хто зможе його захистити і зберегти на посаді.

Чергова кадрова кадриль обіцяє бути цікавою.

Слідкуємо.

 


Коментарів 2 Додати коментар

  • Что-то вы слышали, но вот именно что-то. Она будет проректором, но не по международным связям. И только потому, что МОН не дал создать департаменты.

  • Совесть у него, у Исаенко, есть вообще? Хватит барыжить на всем. И брать 20 000 грн за поселение “левых” в общагу через своих помощников.

Залишити коментар