Божевілля та агонія банди Ісаєнка в НАУ

Якщо сказати, що колектив Національного авіаційного університету вирує, не сказати нічого, бо градус обурення та протесту працівників просто зашкалює. Адже наказом в.о. ректора Ісаєнка звільнено директора Аерокосмічного університету Валерія Миколайовича Шмарова.

laputko-zvyilniv-shmarova

Привід для звільнення надуманий, «висмоктаний з пальця», що цілком наочно випливає з тексту наказу в.о. ректора від 3 жовтня: «…за невиконання обов’язків, передбачених контрактом».

Ісаєнко не поцікавився думкою колективу інституту, думкою вченої ради. А для чого йому їхня думка?! Він, навіть, не дав можливості Валерію Миколайовичу висловитися, надати пояснення. Замість цього його поплічником, начальником юридичного відділу Лапутьком було зліплено, окрім службового подання, як сказано в наказі, ще й «акт фіксації події».

Ісаєнко принизив та образив колектив університету. Він наплював на всіх працівників та студентів.

Чому подібне відбувається саме зараз? Ймовірно, скоро буде призначено вибори ректора, тому пройдисвіти, які захопили університет, та їх куратори поспішають здійснити його «зачистку» від неугодних. І це – лише початок.

Подивіться на відео, що «несе» дебілоїд Лапутько, з якою зверхністю ця шизофренічна істота з відбитими мізками розповідає, яке майбутнє вони готують для університету! Через свою дебільність Лапутько виказав плани, про які сам Ісаєнко мовчить.

Люди, схаменіться! Усе, що роблять з університетом зальотні покидьки, торкнеться кожного!


Залишити коментар