БРЕХНЯ і правда у розмові Гудманяна зі студентами Інституту міжнародних відносин НАУ

Жов.28.2018. / 1 коментар

26_big

У мережі є відео зустрічі «проректора» Гудманяна зі студентами НН ІМВ у гуртожитку №4. Спробуємо проаналізувати, чи є у його словах хоч крапля правди.

 

Як проректор Гудманян брехав студентам що реорганізація Інституту міжнародних відносин ніяк не вплине в майбутньому …

Опубликовано Виталием Родиным Воскресенье, 28 октября 2018 г.

 

 

 1. Щодо фінансування викладачів та співробітників ІМВ за рахунок спецфонду – брехня. Всі у штаті, всі отримують заробітну плату із загального фонду бюджету. Лише одиниці – зі спецфонду. І це встановлюється додатковим наказом ректора. Тобто з державного бюджету. Згідно зі штатним розписом, затвердженим Міносвіти. Кошти зі спецфонду використовуються для преміювання та виплати надбавок, які Інститут отримує в надзвичайно обмеженому обсязі. Запитайте у Гудманяна чи фінансуються усі інститути в КПІ чи університету Шевченка зі спецфонду. Відповідь – ні.
 2. Щодо законодавства. Студенти правильно процитували Закон про освіту. Ним передбачено створення як навчально-наукових інститутів, так і факультетів. Але інститут може об’єднувати у своєму складі кафедри різних напрямів підготовки, а факультет – тільки один. Тобто, наявні на сьогодні в інституті кафедри не зможуть існувати в одному факультеті.
 3. Щодо реорганізації і відсутності ризиків для студентів і викладачів. Також брехня. Будь-яка реорганізація передбачає повідомлення про звільнення. Усіх без винятку. І не факт, що всіх приймуть назад на роботу. Вірити Гудманяну та Ісаєнку не можна в жодному випадку. Не одна сотня співробітників та викладачів була звільнена у такий спосіб.

Пригадайте, що сталося після реорганізації двох навчально-наукових інститутів – післядипломного навчання та заочного і дистанційного навчання. Багато працівників було просто викинуто на вулицю, а кількість студентів зменшилася в рази. До бездумної ісаєнкової реорганізації ці інститути приносили до спецфонду університету до 60 мільйонів гривень щорічно. А зараз – збиткові.

 1. Ризики реорганізації у випадку створення факультету. Наприклад, кафедра туризму може відійти до інституту економіки та менеджменту, кафедра журналістики – до факультету лінгвістики та соціальних комунікацій, створеного на базі Гуманітарного інституту (до речі, дивно чому Гудманян «помилився» в назві – «масових комунікацій». Ніби дрібничка, але…), кафедра міжнародного права – до Юридичного інституту. Не всі викладачі залишаться на роботі, бо при об’єднанні кафедр утвориться дефіцит годин.
 2. Щодо зустрічі із завідувачами кафедр. Знову збрехав. Жодних відповідей на поставлені запитання, частина з яких викладена в цьому матеріалі, вони не отримали. Загальне враження від зустрічі – обурило хамство Гудманяна під час розмови. Він відверто «нагинав» керівників кафедр.
 3. Щодо дипломів. Збрехав частково. В дипломі не зазначається інститут, але в заліковій, яка йде за студентами по життю, в тому числі і у випадку продовження навчання за кордоном, вони будуть надавати документи, де буде вказаний факультет, а не інститут.

ВАЖЛИВО! Інститут міжнародних відносин приносить в казну університету найбільше коштів серед інститутів університету.

ВАЖЛИВО! Щодо засідання ради ректорів. На цьому засіданні питання перетворення інститутів на факультети не піднімалося. Ціна – так, але не масова реорганізація. Знову брехня.

ВАЖЛИВО! Перевірка КРУ. Жодного припису про обов’язковість створення факультетів не було. Жодних зауважень щодо структури також.

ВАЖЛИВО! Доля корпусу №7. Висотки, які його оточили, «бомжатник», душові, туалети і сміттєзвалище, яке утворили будівельники, свідчить про те, що корпус заважає забудовувати територію. Ніхто не застрахований від того, що новостворений факультет не переведуть в інший корпус. Цьому частковим підтвердженням є те, що заради секції висотки (яку пов’язують з нардепом Андрієвським), за наказом Ісаєнка було зруйновано і перебудовано корпус головного механіка.

ВАЖЛИВО! Інститут не може бути підрозділом факультету в розумінні законодавства про освіту.

Створення факультетів на базі ІАП, ЮІ, ІЕБ, ГМІ відбувалося не добровільно, а під примусом. Їх заставили. Викладачі бояться заперечити, бо можуть втратити роботу, а на студентів Гудманяну і Ісаєнку відверто наплювати. Про що свідчить неприємна історія з проведення Кубку КВН.

Реорганізація поставить хрест на Центрі Євросоюзу, який створений на базі ІНСТИТУТУ МІЖНАРОДНИХ ВІДНОСИН і зареєстрований за фізичною адресою: Відрадний, 4, а не Комарова, 1. В Україні таких центрів лише 11, а в Києві – 3 (ІМВ, КНУ, НАДУ). Через це можливі серйозні іміджеві втрати.

У чому реальна причина реорганізації? Все банально просто. Ісаєнко і Гудманян хочуть звільнити директора інституту Аллу Фоменко і призначити на посаду спочатку в.о. декана свою людину. А потім і всіх інших, незважаючи на їх високий рівень кваліфікації.

Перетворення ІМВ у факультет негативно позначиться на долі як студентів, так і всіх без винятку викладачів та керівників підрозділів, які змушені будуть знову йти на конкурс.

Таким чином, можна констатувати, що Гудманян не тільки брехун, але й людина, професійна кваліфікація якої не відповідає займаній ним посаді. Він не може гарантувати нічого своїм ім’ям, він вже має імідж брехуна і фальсифікатора.

 

 


Коментар 1 Додати коментар

 • Треба зробити максимальне поширення цієї інформації серед студентства. Зграя псевдокерівників-фальсифікаторів повинна бігти з університету.
  Наступним кроком буде забудова стадіону, спорткомплексу аж до ЦКМ.
  Нікого не цікавить навчальний процес.
  Студенти повинні зробити максимальний розголос цієї інформації.
  Це Університет, а не годівничка для зграї шахраїв-фальсифікаторів на кшталт Довбанів, Розів, Гудманянів, Туристів, Єнчевих.
  Студенти – ваши кошти на розвиток матеріальної бази, наукового розвитку, досліджень – щомісячно осідають в карманах цих шахраїв. Досить підкорюватися їх шахрайській волі – вимагайте від них легітимного ректора і лигітимного керівництва яке буде займатися розвитком Університету!

Залишити коментар