БРЕХНЯ РОЗКРИВАЄ СВОЇ КОНКРЕТНІ ОБЛИЧЧЯ. НЕ МОВЧИ !

БРЕХНЯ РОЗКРИВАЄ СВОЇ КОНКРЕТНІ ОБЛИЧЧЯ.  НЕ МОВЧИ !

                                                                                                      (Іван Франко)

«Божеволіє світ, божеволіє худоба і люди», – з болем писав свого часу Василь Стефаник. Це повторюємо подумки й ми, але мовчимо, як злякані ягнята.

Ось із екрана поважного каналу адвокат, позбавлений права на практику за кримінал, спійманий лише  вчора «на гарячому»,  видає маразм: «Янукович хоче захопити Національний авіаційний університет, а корупціонери підкупили СБУ і НАБУ, якt теж, «усім гамузом», допомагає повернути Україні Януковича». Мабуть, не в ту лікарню потрапив пацієнт.

Ну, нехай молода ведуча не спромоглася швидко відреагувати. Але як керівництво каналу могло допустити на екран особу, яку щойно зловили «на гарячому» і пред’явили звинувачення, що тягне на 10-12 років криміналу? Це ж дії, які перешкоджають слідству.

Видно, слідчі недостатньо ретельно робили обшук і грошей ще вистачило на дорогу і престижну з’яву на світ з брехливими «ляментами». Дивуюся і лікарям, які дозволили хворому з гіпертонічним кризом залишити палату і ризикувати стресом. Не інакше – тікав дуже швидко, через вікно і підставляв своїх рятівників мінімум на стягнення за службове недбальство. Дивні діла Твої, Господи!, – коли люди аж так ризикують і тратять голови.

Але хай там Бог їх судить. А він не кидає палкою, а лише відбирає розум. І справа не в тім, що популярний і милий багатьом канал дає, як і належиться в журналістиці, ефір для іншої думки. А в тім, що він мимоволі спопуляризував особу злочинця, впійманого на гарячому, який шельмує державу, яка оцінила його фах, присвоївши  «Заслуженого юриста». На початку 2000-х такі забавки лише найвідданішим. Тим небагатьом, які потім, при зміні влади, шельмували своїх благодійників. Так сталося і цього разу. Формування суспільної думки – тонка річ. І тут межі розумного переходити вкрай небезпечно.

А ось інша картинка. Також «заслужений» професор, якому його помічник Крижанівський допомагав красти, втік із іншої лікарні, після «гіпертонічного кризу». Також, мабуть, через вікно, швидко одужав, коли спливло 60 годин після затримання. А потім забажав сховатися у Феофанії, де, як він мріє, не діють українські закони.

На каналі «Україна» заплакав на всю Україну, що то не в його кабінеті і в квартирі вилучено мільйони. Він бороць з корупцією, а його виявляється підставили. А гроші він не «наколядував», а збирав для … Тут потрібно змовчати, бо для нормальної людини пам’ять про тих, які вже не з нами, – святе. А самому професору Харченка, коли почули це з екрана, – рука б не здригнулася дати ляпаса. Було відчуття, що від почутого здригнулося у всіх, хто дивився сюжет.

Не уточнив професор-іуда про велику кількість нерухомого майна, зареєстрованого на нього по всій країні. А зовсім небагато часу пройшло з часу, відколи на тому ж каналі показували вилучені в квартирі багатства. Чому так? За що хабарникові стільки дорогого ефірного часу?

Ну хіба для того, щоб «засвітити соромом» професора перед глядачами, які щойно бачили, що цей чоловік у лікарні. А тут він «зринув» здоровий, як бичок, нівроку, на одному з провідних каналів держави.

Запросили до слова – афериста А. Майснера…

А як було б добре, щоб запросили до слова хоч одного з 240 звільнених працівників  за пів року ректорування іудушки. Вони б розповіли, що рішення судів про поновлення  місяцями не виконує Харченко за наказом реального керівника вузу афериста Майснера, «нємєцкоподданного» із дипломом заочника одного з вузів, де він працював не то слюсарем, не то «смотрящим» від «молодих регіонів».

Але, як кажуть, скільки вервечці не витися…

что я творю, харченко

Вітаємо колег із ясним і сонячним святом освітян, із достойним керівництвом Міністерства. Допомагаймо Міністру розчистити авгієві конюшні та працювати на благо дорогої, вистражданої нами освіти!

Зі святом!


Залишити коментар