Будяк замість Рози

Вер.15.2020. / 1 коментар

48648

Не перестає дивувати своїми «інноваціями» переляканий «ректор» Ісаєнко. За інформацію наших джерел, наближених до ботоксної приймальні, він вирішив призначити на вакантне місце проректора з адмінгоспчастини Анатолія Михненка, начальника відділу управління та адміністрування.

Що це означає.

По-перше, посилює свої позиції в колективі дружина Ісаєнка Ірина, бо Толя Михненко – її колишній начальник і дуже наближений до сім’ї Ісаєнків. Вона його, безробітного пенсіонера, підібрала і поставила на «довольствіє» в НАУ.

По-друге, це призначення свідчить про те, що Ісаєнко тепер не буде ділитися зі своїм колишнім патроном Андрієвським, а буде все нести в сім’ю, все, що вкрадене непосильною працею.

По-третє, враховуючи той рівень ідіотизму, який створив доктор наук з державного управління з документообігом, підготовкою наказів, погодженнями, утворенням департаментів тощо, то тепер, щоб підписати у нього якийсь папірець, а ще не приведи Господь платіжку, то він так ви…є мізки, що люди будуть обходити його приймальню десятою дорогою.

По-четверте, Симоненко як не намагався підставити Розу Михайлівну і зайняти її місце, – не вдалося. Ісаєнко призначає винятково за принципом особистої відданості, або за гроші чи профіти. Видать, дуже погано у нього з довірою до колег по роботі.

По-п’яте, Роза не дуже печалиться, бо взяла для себе все, що могла. І вчасно звалила, бо хто зна що вилізе, коли Ісаєнка кишнуть.

А якщо чесно, то колектив reider-nau.com буде сумувати за Розою Михайлівною. Без неї буде не так весело.

Хоча ми подумуємо про те, що варто цікавитися її подальшою професійною чи політичною кар’єрою, як, наприклад, ми небайдужі до долі рейдерів-злодіїв Шульги, Бадрудінова, Квіта, Гриневич, Ковтунця, Греби та ін. Бо надто помітний і неприємний слід вона залишила в НАУ.


Коментар 1 Додати коментар

  • Ботаксный пидор продолжает разваливать и обворовывать НАУ.

Залишити коментар