Чахлик Невмирущий (або «Слуга двух господ»)

Шановні читачі! На ваші численні побажання продовжуємо публікацію матеріалів ІІ розділу монументальної праці «Університет», написаної у жанрі популярного виробничого роману. Завважимо, що з основного тексту тимчасово вилучені факти інтимного життя головних дійових осіб.

Усьому свій час…

 isaenko

Чахлик Невмирущий (або «Слуга двух господ»)

Видатний «біолог усіх часів і народів» змінює другого (за поточною хронологією – третього) хазяїна. Тобто, куди там італійцям… Тут уже не «слуга двух господ», Бо навіть геніальний Карло Гольдоні заплутався б в українських реаліях – хазяйській круговерті Труфальдіно (Ісаєнка). Правда, проблема не в цьому. Вона полягає в тому, чи згодиться новий хазяїн дезавуювати стосунки з Ісаєнком, які двом попереднім явно щастя не принесли.

Треба мати мужність винести на люди зв’язок із мумією, «цивілізаційним артефактом», який відходить у небуття… Потім не відмиєшся.

Це як короновірус: пошесть ніяк не регулюється і б’є в основному, по людям з ослабленим соціальним імунітетом. (без совісті, без честі, без роду-племені…). Краще б собачок вирощували у розпліднику. Ще б і волонтери допомагали, знаючи, що цим роблять неоціненну послугу нормальним людям, ізолюючи їх від схиблених.

Якщо у Труфальдіно – декілька господарів, то у нас із вами, викладачів, скільки? Ви помиляєтесь – не один Ісаєнко. Пам’ятаєте термін – «роздвоєння особистості»? У нашого Труфальдіно з Немішаєва вона розтроюється, розчетв… о, господи!

Уявляєте? Сьогодні Немішаєвський Труфальдіно готується до чергової поїздки до канадійської доньки. Зранку він встає, прибуває в НАУ і ми всі повинні виконувати забаганки, які необхідно зробити для посла в Канаді п. Шевченка? Наприклад, підготувати угоду про співпрацю з черговим авіаційним коледжем Канади.

Ви скажете: для чого, все одно дітям, які вчаться на пілотів, доведеться платити. І набагато більше, ніж тут, в Україні? Вони й самі укладуть, якщо необхідно, прямі угоди!

А от і помиляєтесь. Для галочки, щоби виправдати можливість за з наші з вами кошти літати по 20 разів на рік до свого канадійського дитятки…

І пан посол тут ні до чого. Просто він закриває очі і грає в ту гру, яку йому пропонують, і яка його влаштовує.

Чи пан Гладковський хоче поправити своє підмочене реноме? Будь ласка, в НАУ піартеся до несхочу…

А Вам, пане Андрієвський, необхідно додаткову секцію побудувати (підзаробити) на вул. Гарматній, 56? Будь ласка. Ви ще й на стадіоні НАУ бажаєте «висоточку» вимахати? Чи не одну, а 18? місця вистачає! Та заради Бога, щось придумаємо. Не святі ж горшки ліплять…

А якщо врахувати, що членів Наглядової ради НАУ майже два десятки, і кожного нагодувати треба….

А ще ж міністерські! Всупереч рішенню суду підписав заступник Міністра Полянський наказ на призначення незаконно обраного «ректора» Ісаєнка і… отримав квадратні метри. Багато квадратних метрів…

І Квіт розжився ними, і Гриневич, і Ковтунець, і Шаров, і… Хто тільки не отимєл (даруйте за русизм) НАУ за останні 5 років!

Продовжувати?

Отак і вибудовується хитка споруда, в якій ми живемо. І, що дивно, вважаємо, що творимо!

Бо залежний я! Залежний!

Залежність від владних поводирів страшніша за наркотичну. Але чому усе це твориться від нашого імені й за наш, фактично, рахунок?

Тому що! Не Труфальдіно з Немішаєво служить. Служимо ми усі «этим господам», які аж зовсім не з Бергамо, а тутейші. І будемо служити. Бо нас просто мають за бидло, просто використовують… А якщо точніше – використовує блазень, точну характеристику якого можете знайти у Вікіпедії…

Це єдине, що він уміє робити: плазувати і красти, скиглити і красти, молитися глиняним ідолам і… красти.

P.S. І, до речі, права на помилку не має жоден хірург, жоден кондитер, жоден будівельник, жоден…

Особливо педагог. Бо хірург, будівельник, кондитер помилилися сьогодні щодо окремих конкретних людей. Педагог же помиляється назавжди, навіки, бо невігластво як невиліковне захворювання, пандемія, вбиває психофізіологічні особливості людини, мутує й передається нащадкам…

Бережи нас, Боже, від невігласів!

 

 

 

 


Залишити коментар