Чергова диверсія проти колективу НАУ

Лип.10.2019. / Коментарів: 3

Нещодавно народний депутат України Андрієвський, колишній голова Солом’янської РДА Довбань та псевдоректор Ісаєнко здійснили чергову диверсію проти колективу НАУ.

62605323_3122014747809460_9019445774164951040_n

Ці посадовці вирішили зірвати роботу приймальної комісії НАУ та сильно ускладнити відвідування НАУ потенційними абітурієнтами та їх батьками.

Ці дурники дали команду розрити цілу смугу руху якраз навпроти університету. Тепер доїхати до нас важко, майже  неможливо!

1

Кивати на дорожників в цій ситуації смішно, бо хіба можна було влаштувати таку диверсію без відома «господарів» району та університету?


Коментарів 3 Додати коментар

  • А бывший зек Симоненко, который откинулся в прошлом году, понаставлял вдоль дороги полусфер что бы машины не парковались, что сразу сказалось на по посещаемости приёмной комиссии и набора в целом. Благодаря этому откинувшемуся зеку наш Университет стал не клиентоориентированеым, а оттаргающим от посещения новыми абитуриентам.

    • Якраз все навпаки. Напівсфери встановили на тротуарах перед університетом, де ходять студенти, викладачі, просто проходять жителі міста, а то деякі “олені” паркували свої автомобілі прям на прохожій частині і неможливо було їх обійти. І як на мене це ніяким чином не впливає на набір студентів у приймальній комісії. Репутація в НАУ давно вже “підмочена”.

  • […] Чергова диверсія проти колективу НАУ […]

Залишити коментар