Чергова інновація від Гудманяна

Бер.4.2020. / Коментарів: 7

Як і зазвичай, після завершення термінів чергової сесії в університеті накопичується 500-600 студентів, яких деканати подають на відрахування.

Як тільки проект наказу добирається до Гудманяна, його ніжна дупка зкукожується від усвідомлення того, що прилетить в неї… наганяй від Ботоксного. Бо відрахований студент означає менше грошей в його гаманець, виконаний з еластичної глистової шкіри. А тут сотні контрактників!

4_gudmanyan

І саме в цей момент хвороблива фантазія особливого Гудманяна починає шукати вихід. Як правило, він використовує кілька варіантів: істерики, погрози викладачам, прохання, дзвінки, вмовляння, кивання на наказ Ісаєнка, закочування оченят в присутності подруг, спроби ув’язнити себе у своєму ж кабінеті зсередини і т.д.

Цьогоріч він придумав ще один спосіб – попередити деканів і їх заступників, що вони не отримують премій, якщо залишиться хоча б один студент із заборгованістю.

І тут понеслося! Налякані гривнею зам декани починають тероризувати викладачів, щоб поставили «трійки». І вони ставлять…

Виникає запитання: навіщо відвідувати заняття і здавати сесію, якщо Гудманян за всіх здає оптом?

Так і скочуємося донизу в усіх рейтингах. Через жадібність.


Коментарів 7 Додати коментар

  • яка інновація. якщо на Закарпатті усі знають, хто йому написав докторську

  • А чего ж если Исаенко и Волошин такие ученые, то почему об них вытерли ноги в прошлом году при голосовании на член-корреспондента Национальной академии педагогических наук и Национальной академии правовых наук соответственно.

    • Это не об Исаенко и Волошина вытерли. Это они об НАУ свои задницы вытерли.

  • голубой вагон бежит качается)

  • Хороших выпускников готовят в нау. Специалисты…

  • …..

  • Ну что дорогие коллеги, как говориться ” приплыли”. Наше голубо- глистовое начальство позарилось на самое сердце университета- на учебный и учебно- методический отделы. Отделы ликвидировали и сейчас нагло с напором ( но как они умеют) выживают сотрудников, которые на себе и вытягивали всю работу, а они себе за это премии выписывали.

Залишити коментар