Чергова кримінальна афера в.о. ректора Ісаєнка і Майснера!

Гру.27.2016. / Коментарів: 4
У зв’язку з великою кількістю запитань, розміщую пояснення до відео! Для того, щоб не допустити виконання рішення суду по Хращевському, подали на реєстрацію Статут, у якому анулювали посаду ректора НАУ. Натомість ввели посаду Президента  (для Ісаєнка) та віце-президента для Майснера та ін.
Таку редакцію Статуту не обговорювали на робочій групі, не оприлюднювали й, тим більше, не голосували НА КОНФЕРЕНЦІЇ! Відбувається фальсифікація Головного документа університету. Це серйозний кримінальний злочин! 
Також йдеться про перейменування посади «директор інституту» у «президент інституту»  — з усіма наслідками — втрата конкурсу і т. д

Увага! В університеті чергова афера! Прошу перепосту!

Опубликовано Yaroslav Kozachok 26 декабря 2016 г.

Yaroslav Kozachok
Коментарі:
Michael Chaikin
Michael Chaikin Ну Исаенко вообще атомный пацан… они там с Майснером на одних таблетках и волнах… а про президента — это пиздец. Уж простите.
Oksana Punda
Oksana Punda Рімвідас Хращевський був звільнений з посади під час лікарняного і тому звичайно виграє суд! Як тільки з’явиться рішення пр його поновлення, В.Ісаєнко буде звільнений у зв’язку з поновленням незаконно звільненого працівника (Хращевського). Тому і почалися ритуальні танці зі зміною назви посади керівника університету! Окрім того вже є зафіксований факт подачі до соломянського суду підроблених командою Ісаєнка довідок стосовно роботи в НАУ Хращевського і розпочато слідство!
Світлина від Oksana Punda.
Виталий Родин
Виталий Родин президент? в.о. президента? как то мелко … «вождь, в.о. вождя» — вот это тема
Oleksandr Um
Oleksandr Um Гетьмана!
Eugene Panchenko
Eugene Panchenko Удивлён… как это они ректора не в канцлера переименовывают?!
Oksana Punda
Oksana Punda Но канцлер как раз упоминался в одном из проектов, а президента точно не голосовали.
Иван Николаевич
Иван Николаевич Дивно…Ось проект, гетманів та президентів в ньому немаєhttps://www.youtube.com/watch?v=yoOITiGonhI
Иван Николаевич
Иван Николаевич А це проект Стутуту на сайті НАУ. Президентів немає.https://www.youtube.com/watch?v=919Og70QeI8
Rimvidas Khrashchevskiy
Rimvidas Khrashchevskiy Такі діяння, якщо вони стануть реальними кроками, затвердженими на папері говорить про глибину кризи системи управління у державі в цілому. Жалко, що світлі ідеї майдану знову зпаплюжені негідниками
Katia Bondarenko
Katia Bondarenko Не мешайте патриотам… заниматься дебилизмом.
Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Мешать просто необходимо. Представьте себе: Исаенко — Президент, Майснер — вице-президент, Шульга — Премьер-министр, Кочергин- госсекретарь, куча министров, депутатов от отделов, мажоритарщиков от корпусов!.. Дебилизм нужно уничтожать на корню!)
Yaroslav Kozachok
Yaroslav Kozachok Он хочет спрятаться за проректорской неприкосновенностью)))

Коментарів 4 Додати коментар

 • Это полный капец: обострение болезни под названием нарциссизм на лицо! Если думаете, что нарциссизм по своей природе что-то безобидно-паталогичное, то глубоко заблуждаетесь.

  Фантазии о безграничном успехе, власти, уме, убежденность в своей уникальности, потребность в чрезмерном преклонении перед собой – эти факторы привели к такой бредятине у глистоведа – как “стать президентом” ВУЗа !!!

  Холод и опустошенность внутри, неспособность самому планировать и действовать ( эти люди управляются более сильными личностями – Бабак), то подогрев их амбиций идёт на фоне унижения и страдания других людей.

  Заносчивость и высокомерные установки толкают их на любые ( в пределах возможного) преступления: использование человеческого фактора, воровства материальных ресурсов ( поездка в зону АТО)… Примеров каждый может вспомнить множество!

  Таких людей и близко к организации и проведении учебных процессов допускать страшно. Действуйте, не допуститете уничножения славного ВУЗа, будьте достойными тех, кто с нуля организовал и поднял на высокий уровень наш университет!

 • Підозріваю, що Гриневич настільки неадекватна, що цю дурню може підписати. Вже підписала собі на біду стільки по НАУ, що інша людина від сорому пустила б собі “кулю в лоб” як її “партайгеноссе” . Але найбільше правдоподібно, що півмільйона – це сума, яку виривають з рук хіба разом із головою.Буде захищати глистюка до останнього. Разом підуть за грати. Дуже жирний шматок. Можна з катушок зїхати. Але куди дивиться колектив? Невже страх паралізував повністю волю? А сором? Ліля не схаменеться, а сорому не має, Може стала інопланетянкою як її патрон Черновецький. але що тупість зашкалює – це вже видно.

 • А як же пункт Закону про те, що на посаді в.о. не можна перебувати більше трьох місяців? Там нема написано, що після цього назначають президентом. Зрештою, в Україні це слово давно звучить як мат.

Залишити коментар