Чергова реорганізація від «ректора»

Лип.10.2020. / Коментарів: 4

Ісаєнко вирішив скоротити кількість проректорів. Сказав, ніби щоб зменшити видатки на утримання управлінського апарату.

Олександр Запорожець (НАУ), він же Саша-турыст, написав заяву на звільнення. Саші, ніби то, стало соромно за те, що привів ботоксне чучело, яке розвалило університет. І від сорому цього Сашине здоров’я закапризувало. Ніби то дружина йому сказала, що не пустить його більше в університет. Мовляв, Саша, ти достатньо заробив для того, щоб переїхати жити до дочки в Лондон.

sasha-turyst-zaporozhecz-nau

Не кашляй, Саша, за твоє скотство тебе колектив ніколи не забуде.

Козловського таки кишнув Ісаєнко на кафедру.

kozlovskyj

Тесля сам написав заяву. У вузькому колі він сказав, що як працювати з таким придурком як Ісаєнко, то краще бути безробітним і писати вірші.

А безтолкову Вовк Ісаєнко таки вирішив залишити. Бо йому, крім дисертації, яку написав тато Вовк, потрібні ще й статті. Він згадав, що «науковець». Гельмінти його з науки не відпускають.

vovk-0

На крайньому засіданні вченої ради «ректор» замість відділів утворив департаменти. Йому відділів замало. А в департаментах ставок набагато більше, ніж у відділах.

От і все зменшення фінансового навантаження на адміністративний апарат в розумінні ботоксного «мачачучецького» менеджера.

Кажуть, ніби неадекватна проректор Білоус призначена начальником навчального департаменту. Горе, коли психічно неадекватні керують тисячами адекватних.


Коментарів 4 Додати коментар

  • А як же Розалінда ?)))
    Чи мабуть забрала свого Коханця зі спорткомплексу та підмітають двір у Андріївського?

  • Теперь Козлик будет стричь студентов а не киношников?
    Такса та же? 5000 грн ?))))

  • А шо ж тепер буде робити Псевдо Ректор з гуртожитками? МЧС зараз від’єднає їх від електропостачання за рішенням суду – студенти будуть жити в Ісаєнка в приймальні ?

  • Пусть этот педрило обьяснит с чьего разрешения на территории НАУ в районе дворца культуры открыли ПЛАТНЫЕ детские атракционы и куда идут средства?Жадности ублюдка Исаенко нет предела.Когда уже этот уёб-к со свем его шоблом ответят за все беззакония.

Залишити коментар