Чергове фіаско Ботоксного

45412

Відкриття Студвесни – 2019 вкотре засвідчило високий рівень зневаги, а подекуди ненависті до адміністрації. Вперше за багато десятиліть СВ відкривали не 1, а 2 квітня, що неприємно порушило традицію.

Вийшли по черзі відкривати троє. Ісаєнко уривками примітивних фраз на кшталт: «весна»,  «синє небо», «віднині буду працювати зі студентами напряму», на що із зали пролунало глузливе: «Да канєшно!»

45415

Присутні вибухнули реготом.

Потім виступав Андрієвський, за «підтримки» якого відбувався фестиваль був напідпитку. Говорив щось про «президента», намагався жартувати, але невдало.

45416

Потім вийшов на сцену п’яний як чіп в.о. голови Солом’янської районної адміністрації Довбань. Жартував кілька разів про «третій тост», який відкриття фестивалю завадило їм підняти у віп-гримерці разом з Ісаєнком та Андрієвським. Приклад, безперечно, гідний для наслідування іншими посадовими особами. Вони господарі НАУ. Їм все можна.

photo_2019-04-03_19-40-19

Скрин №1 Фрагмент поста ректора Исаенко после прошлогоднего скандала, связанного с отменой Кубка Юмора. В нем Вова утверждает, что студенты, причастные к творческой жизни, выпивают перед выступлениями.

photo_2019-04-03_19-45-39

Скрин №2. Бывший первый проректор НАУ Довбань, ныне глава Соломенской районной администрации. Он вчера, видимо разгараченный спиртными напитками, сообщил, что пока они с Андриевским, ректором и жюри были в гримерке, у них за 3 тостом всплыл интересный диалог… И это только за 3-м. Сколько их было на самом деле мы уже не узнаем.

1

Двойные стандарты от Вовы. Или если хозяин приказал пить, то нужно пить? Оставим этот вопрос без ответа.

Концерт розпочався. Вперше за десятки років у журі не було представника адміністрації. Команди висловили недовіру Вовк. В кожному номері була нещадна критика рівня управління університетом, особисто Ісаєнка, Вовк, Гудманяна та ін.

Ісаєнко після виступу другої команди вибіг з ЦКМ як ошпарений, бо не зміг винести глузування над собою. Разом з Андрієвським та Вовк. НАУчан прокоментував дуже влучно, мовляв вийшла Вовк, її хазяїн і його хазяїн.

snimok

Наступного дня як ошпарена вибігала з його кабінету «проректор» Вовк, яка своєю тупістю довела стосунки студентів та адміністрації до антагонізму.

Як варіант виходу з ситуації Ісаєнко та Вовк придумали звільнити з посад усіх заступників деканів з виховної роботи. Тупі голови здатні запропонувати такі ж тупі думки. бо тупий не здатен збагнути, що причинною такого ставлення студентів до адміністрації і є тривала тупа діяльність Ісаєнка, Вовк, Гудманяна та інших представників адміністрації.

photo_2019-04-03_17-07-39

Как посидели?

Дуже влучно про відкриття СВ – 2019 сказано у колег з НАУчан. І додати нічого. Більше детальніше тут NAUCHAN news

Щоб тільки вистачило хоч трошки розуму у Ісаєнка та Вовк не запроваджувати тотальну цензуру та не забирати від студентів НАУ святе – Студвесну.

P.S. Ісаєнко попередив Вовк про можливе звільнення. Йшли краще б обидвоє.


Залишити коментар