Чергові граблі для «ректора», або Юра пращай, Юра прасті!

Сер.15.2018. / Коментарів: 2

Солом’янський райсуд Києва задовольнив позовну заяву колишнього головного інженера університету Юрія Кочергіна щодо назаконного його звільнення. Суд постановив поновити його на роботі і виплатити компенсацію за вимушений прогул.

Таким чином, «мачачучецкій менеджер» Ісаєнко знову обікрав колектив університету, тому що компенсація Ю.Кочергіну буде виплачена за рахунок бюджету. Не зі своєї кишені буде платити «ректор». А сума за півроку набігла чималенька.

isayenko

Якщо врахувати те, що головний інженер Кочергін отримував заробітну плату на рівні проректора – близько 60 тисяч гривень на місяць. Нескладно підрахувати в якому обсязі йому буде виплачена компенсація.

Нагадаємо, що Кочергін є колишнім соратником Ісаєнка, який організував у березні 2014 року збройне захоплення ректорату групою невідомих осіб. Тоді захопити університет не вдалося і вони звернулися за допомогою до народного депутата Андрієвського, який привів Ісаєнка і кришував усі беззаконня останніх років.

Звільнений Кочергін захотів відімстити Ісаєнку і намовив Чепіженка виставити свою кандидатуру на вибори ректора, за що були звільнені обидва. Кочергін «просто так», а Чепіженко «за расизм». Обидва судяться з Ісаєнком. Кочергін суд виграв, а Чепіженко в процесі.

Таким чином, через примхи «ректора» Ісаєнка колектив втратить чергові 300 тисяч гривень як компенсацію Кочергіну. Чепіженку буде виплачена набагато більша сума. Всього незаконно звільнені Ісаєнком вже отримали компенсацію з бюджету на понад 4 мільйони гривень. І це ще не остаточна сума.

P.S. Для того, щоб поновити на посаді Кочергіна Ісаєнку потрібно буде звільнити «прімкнувшего к нєму» Симоненка. То ще та буде історія.

simonenko-1


Коментарів 2 Додати коментар

  • Это не последняя чехарда, дойдёт очередь и до глиста. Заметать, расчищать, освобождать и воровать -только на это способна эта сволочная рать.

    Но мы знаем, что материалы, особенно в интернете, не горят: увольняйтесь, прячьтесь это вам не поможет. Каждый получит по своим делам от квита до последнего дерьменца, угодливо обеспечивающего извращённые потребности своих хозяев.

    P.S. Выполнение незаконных приказов и распоряжений является уголовно наказуемым деянием.

  • Какой рeктор, такиe и юристы с кадровиками. Кругом проХфессионалы

Залишити коментар