ЧЕРГОВИЙ ПРОГРАШ РЕЙДЕРІВ У СУДІ

В провадженні Апеляційного суду міста Києва знаходилася справа за апеляційною скаргою представника Національного авіаційного університету на ухвалу Солом’янського районного суду м. Києва від 11.09.2015 р. про відкриття провадження у справі за позовною заявою Луцького М.Г., Козачка Я.В., Борсука П.С., Полухіна А.В. до Національного авіаційного університету про скасування наказів про звільнення з роботи від 20.08.2015 р. № 2 та №3, поновлення на роботі та стягнення середньої заробітної плати за час вимушеного прогулу.

Враховуючи абсолютну необґрунтованість апеляційної скарги, а також  посилання на статті ЦПК України, які не мають жодного відношення до даної справи, Апеляційним судом м. Києва було винесено ухвалу, якою апеляційну скаргу представника Національного авіаційного університету залишено без задоволення, а ухвалу Солом’янського районного суду м. Києва про відкриття провадження у справі – без змін. Тобто, апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

Вітаємо Луцького М.Г., Козачка Я.В., Борсука П.С., Полухіна А.В. і весь колектив Національного авіаційного університету з перемогою!!!

 

Далі буде …


Залишити коментар