Чи буде звільнена з посади Совсун за невідповідність займаній посаді?

 

Черговий скандал, який виник у суспільстві, на цей раз не врятує Совсун…

6

Ганебні історії з фальшованими дипломами про вищу освіту депутатів, чиновників Адміністрації Президента, Кабміну, міністерств та відомств, обласних та районних адміністрацій спочатку дуже турбували суспільство, але їх частота згодом викликала тільки посмішку.

А відтепер навіть Генпрокурор може бути без юридичної освіти, благо  що це на сьогодні не порушує чинне законодавство. На черзі призначення лікарів без медичної освіти та вчителів без педагогічної, ветеринарів без ветеринарної, авіаторів без авіаційної. Світ перевернувся… в Україні.

Та виявляється, що історії з фальшивими дипломами про вищу освіту можуть стосуватися і структури, яка їх видає, а саме – Міністерства освіти і науки України. Це була єдина інституція, яка досі зберігала цноту. Зберігала до… появи в ній «першої леді освіти», занадто близько наближеної до екс-міністра Квіта – Інни Романівни Совсун.

Що не зробиш для близької соратниці – і призначиш без погодження з Кабміном, аргументувавши революційною доцільністю необхідність безумовно службову близькість, а потім автоматом легалізувати цю близькість Постановою Кабміну. І байдуже, що відбувається це з порушенням законодавства.

5

І проігноруєш обов’язкову процедуру нострифікації, бо хто зна, що то за диплом магістра зі Швеції. Шведи вони такі, різнопланові. Може то просто був сертифікат про закінчення курсів, а не університету. А весь проведений за кордоном час панна Інна провела за іншими навколополітичними студіями.

І нагнеш «червоний» університет, щоб видав вже «досвідченій чиновниці» Інні Романівні диплом магістра, без якого вона ну аж ніяк не могла працювати на такій високій державній посаді.

Таке публічне знущання Квіта над освітянською спільнотою лише заради того, щоб державним коштом утримувати біля себе «реформаторську наложницю», не мало б пройти повз увагу навіть вже «дореформованих» до ручки правоохоронних органів. Тут і спільні вояжі за кордон за бюджетні кошти, і автомобілі з НТУ «на шару», і наряди «а-ля Юля», і дикі експерименти над вищою освітою.

Найогидніше те, що цій квітовській утриманці, досвідченій «грантосісі» Совсун, у якої не має ні відповідної освіти, ні належного досвіду, було надано ексклюзивне право глумитися над вищою освітою держави, яка ще донедавна була одним зі світових флагманів науки.

Чи піде Совсун з посади? Безумовно піде, як би їй цього і не хотілося. Питання у цивілізованій країні мало б ставитися по-іншому: чи сяде за свої експерименти Совсун?

У Європі, чи, наприклад, у тій же Швеції, їй би не було після цього місця. Але то Швеція, а то – Україна.

Скоро, скоро....

 


Залишити коментар