Чи не настав час поставити на місце протеже колишніх або ГРИНЕВИЧ З КОВТУНЦЕМ – НА ВИХІД!

Лют.1.2017. / 1 коментар

3213213123123123

Чи не настав час поставити на місце протеже колишніх або ГРИНЕВИЧ З КОВТУНЦЕМ – НА ВИХІД!

Світ змінює Америку, а Америка змінює світ. Два місяці тому американці підтримали на виборах свого Президента, людину, яка думає, в першу чергу, саме про американців, а вже потім про всіх інших. Розумно. Що тут скажеш.

На першому місці для Д.Трампа –  проблеми, які сніжним комом нагромаджувалися в житті самих американців під час правління колишньої команди. У цьому контексті якимось політичним анахронізмом видається те, що в Україні, займаючи великі офіси в самому центрі Києва, розмістилися дивні інституції – так звані «Американські ради». Працюють вони на гроші американських платників податків, розробляють всілякі освітні концепції та програми для України (результат відомий!), а головне – безпосередньо (хоч і не афішують цього) впливають на кадрову політику у формуванні керівництва системою освіти в Україні.

Не будемо тут зупинятись на іншому аспекті – величезних проблемах з якістю знань, криміногенною ситуацією у переважній більшості звичайних шкіл у самих США.  Про елітарні школи, як і елітарні американські виші тут не йдеться. Їх – незрівнянно менша частина…

Читайте також: Трамп заинтересовался, куда Украина потратила деньги, выделенные США

Нас цікавить інше . Які досягнення висуванців і  протеже цих американських наглядачів від колишньої американської влади, яку самі американці відправили на пенсію?

Два потішних, але надзвичайно шкідливих тандеми – Квіт-Совсун і Гриневич-Ковтунець у притомних освітян ( а таких переважна більшість) вже сьогодні викликають не тільки огиду, але й презирство.

Тотальний непрофесіоналізм, лицемірне і зверхнє ставлення до освітян, низка корупційних і відверто аморальних методів на шляху до високих крісел. А ще систематичне і зухвале порушення профільних освітянських законів, особливо Закону України «Про вищу освіту». Цькування тих, хто має свою думку і свою позицію. Ну а «вишенька на торті» – це ганебний плагіат особи, що числиться Міністром освіти і (Увага!) науки. Сором та й годі!

Але ж як з гуски вода.  Бо вчителі (а може не тільки вчителі) були непересічні – Журавський з Черновецьким!

А що ж освіта? А освіта деградує…

Гібрид некомпетентності, відсутності елементарних моральних запобіжників, політичного флюгерства і звички порушувати закон – ефективний до пори до часу лише для самих гібридоносіїв. А для системи освіти – це шлях у безодню.

Може, вже настав час відправити Американські ради на історичну батьківщину? Може, варто негайно провести аудит їхньої діяльності, щоб зрозуміти на що ще крім закордонного туризму Квіта-Совсун та Гриневич-Ковтунця були потрачені гроші американців-платників податків? Може, нові правителі дозволять колишнім щось десь порадити для американської освіти?.

А щодо їхніх маріонеток – Гриневич з Ковтунцем, то цим просто пора на вихід!

facebook.com


Коментар 1 Додати коментар

 • На выход и прямиком под следствие! Другого варианта для этих недоруководителей и малоумков от Минобразования быть не может, в противном случае в дураках остаётся все здоровое население.

  Для такого вывода не надо иметь высоких званий, достаточно любому здравомыслящему человеку просто ознакомиться с исходящими директивами от грантоедного министерства! Проанализируйте должностные инструкции, которые спустило МОН в НАУ!!!

  Согласно им ректор этого серьезного ВУЗа просто выполняет функции завхоза ибо руководит харчевней, игровыми и спортивными комплексами … И скромненько в конце: до- и послевузовским обучением! А почему – а там бабло можно срубить))) и контролировать приём на работу – тоже бабло и сетка ставок уже заготовлена!

  Директора институтов должны задуматься…Студентов не смогут долго обдирать, ибо благосостояние народа резко падает, а международные связи нынешнего руководства не имеют никаких перспектив, ибо любой уважаемый ВУЗ не будет вести переговоры с менеджерами отделов!!! И тогда вы просто не будете нужны этому руководству клиптоманов.

  Харченко что зря ли собирал загашник? Да просто готовил бабки для выкупа должности ректора НАУ !!! Система руководства МОНа свои тарифные ставки уже сформировала и требовала…

  Поэтому с вещами и на выход господа грантоеды, ваше время неумолимо подходит к концу.

Залишити коментар