Чим небезпечний для НАУ нарцисизм Володимира Ісаєнка?

Жов.11.2016. / Коментарів: 3

Не тільки психологи та педагоги, але й будь яка грамотна людина знає, що таке нарцисизм, які його ознаки та небезпеки. Нарцисизм – безумовна патологія, виражена у винятковій самозакоханості. Нарцисизм – серйозна особистісна дисфункція, психічний розлад особистості, акцентуйованість характеру.

3 45

Основними рисами нарцисичної людини є виняткове марнославство, зарозумілість, егоїзм, самозакоханість, байдужість до проблем інших людей.

6 7

Вчені-психологи достатньо глибоко дослідили цей тип особистості, класифікувавши його на декілька видів. Нарцисичні риси притаманні кожній людині, але особливо виразно вони виявляються при паталогічному виді нарцисизму.

8

Паталогічний нарцисизм є відображенням самоідеалізації та т.зв. грандіозного Я. Такі люди схильні з презирством ставитися до оточуючих та постійно демонструвати власну вищість, перевагу над іншими та свої досягнення при повній відсутності інтересу до оточуючих.

10 11 12

Вчені також акцентують на нарцисизмі, як одному з напрямку розвитку неврозу, який виникає на основі базальної тривоги.

Так чи інакше, але нарциси є соціально небезпечними психологічними типами, особливо коли починають керувати іншими. Вони максимально приховують свої розлади, але з ними впоратися не можуть і підсвідомо видають себе.

9

 Читайте також:

Коментарів 3 Додати коментар

  • “Грандиозное Я”?..Стоп. Все ужимки, приседания, сидения ножка на ножку на скамеечке, жеманное снятие пробы меда, тарелка с едой ( так и слышиться за кадром:”Угощайтесь, я вам все приготовила”), но… Это же типичные позы женщины, которая позирует перед камерой!!! Внешне мужик, но выкрутасы – женские… А это уже полный капец. И оно само это демонстрирует!

  • Музчина – Пи…

    • Куда универ катится((

Залишити коментар