Чим займається «менеджер»?

Чер.23.2018. / Коментарів: 2

Катастрофічна ситуація з коштами, здавалося, мала б спонукати «команду ректорату» до активного пошуку виходу с ситуації, хоча б для того, щоб зберегти колектив від остаточного розвалу. Бо не секрет, що колишню віру в майбутнє НАУ нинішня владна банда знищили разом з оригіналами виборчих бюлетенів.

img_4353

Можна було всього очікувати від послідовників мачачучецького стилю управління, але навіть у страшному сні важко було побачити, що Ісаєнко «сотоварищи» захоче вкрасти у колективу залишки спецкоштів.

До уваги наказ про розподіл кабінетів для «керівництва». З нього видно, що у першому корпусі скоро не залишиться навчальних аудиторій, а всі вони перейдуть в розряд кабінетів для адміністрації. Усі хочуть бути ближче до «тіла», яке вже розкладається зсередини.

Свої кабінети отримують довбані, вінецькі бабікови, тімохіни, прудівуси, гудманяни, запорожці і решта злодійської камарильї. Рішення цілком логічне, якщо врахувати невпинне зменшення кількості студентів стаціонару.

Ідейний натхненник гасла «Дайош університет без студентів і викладачів» нардеп Дмитро Андрієвський всіляко сприяє своєму безтолковому протеже, бо як ніхто зацікавлений, щоб від університету залишилася тільки перспективна, але безлюдна територія.

Але в перерозподілі службової площі для «менеджерів» є ще один аргумент – у кожному кабінеті роблять дорогі ремонти. Наприклад, пані Роза переїздить в ауд. 201, до якої приєднали ще дві. Там буде і душова кабіна, і спальня з великим диваном, який розкладається, і кабінет для засідань, і кухня. Гудманян, наприклад, не захотів сидіти в кабінеті попередників, бо там все не «по феншую и все меня раздражает», а виклянчив колишній кабінет В.Шульги, уже з хорошим ремонтом, щоб була і приймальня, і Бородіна навпроти щоб була «на підхваті». Бо Артур поки тільки «входит в курс дела» і жаліється в міністерстві, що йому «не дают работать». Почув це якось Ковтунець і вилаяв Артура. Хто, – каже, – не дає работать? Я?!!! Тут Артур і навіть якось зблід.

Тімохін отримає свій кабінет (де час від часу з’являвся Лапутько) як директор інституту міжнародного співробітництва. Реально він буде керувати міжнародним напрямком, бо переможець номінації «розчарування року» Саша-турыст також виклянчив у Ісаєнка преференції. Він захотів бути проректором, але нічого не робити. Буде тихенько тішитися статусом і далі мандрувати світом.

Навіть під Бабікову кабінет роблять. В.Казак звільняється. Йому натякнули на його поважний вік. Достойнішої кандидатури від помічниці і друга сім’ї Ісаєнків Бабікової не знайшлося. Спец з проблем сільського господарства буде опікуватися новітніми технологіями в авіаційному університеті.

Усі ці ремонти і закупки нових меблів потягнуть на понад 2,5 мільйони гривень, які можна було б використати на погашення різниці в зарплатах для колективу після «доленосного» березня. Бо кинув Ісаєнко навіть чужих. Вірні його посіпаки клочківські, рєзніки та інший непотріб криють його матом у приватних розмовах за те, що обдурив і не розрахувався «за вибори».

Контролює хід ремонтних робіт «примкнувший к глистоведам Симоненко». Як і за скільки він робить ремонти в колективі давно знають.

Ну і новий «хіт подлючості» від Ісаєнка – закріплений за М.Куликом кабінет у 10 корпусі. Сама кафедра АД залишається у першому, а кабінет завкафедри – у 10-му. Ніби від того, що Ісаєнко не буде зустрічатися з Куликом, самі по собі зникнуть судові позови та кримінальні справи.

Таки недалекий у нас «ректор», як би не хвалив його Ковтунець. Хороший господар ніколи не буде робити ремонти в окремих кімнатах, коли сам будинок от-от розвалиться.


Коментарів 2 Додати коментар

  • В НАУ на “радісні” реформи вже реагують стримано, проте не можна не помітити: співробітників переповнює відчуття відчаю.
    Ісаєнко вже не закликає до зірок, а все псує на свій лад.

  • Почитав информацию – впечатление, что готовят на продажу или аренду некоторые помещения и корпусы университета.Ну себе тоже пилят. И вообще не до образования членам ректората, которые не имеют понятия, похоже, что такое “авиация”. С некоторыми Исаенко за “выборы” рассчитался. Все это так наглядно и открыто… Потому что “керуют” в Высшей школе не МОН, совсем другие управленцы.

Залишити коментар