Читаючи між кадрами, або Як багато може сказати відео

Бер.18.2016. / Коментарів: 2

На засіданні профільного комітету Верховної Ради України 16.03.2016 року Квіта попросили прокоментувати дуже чутливе питання про підстави функціонування підприємства «Інфоресурс», яке займається електронним базами даних освіти, друком дипломів, посвідчень, квитків тощо. Очевидно, що це була об’єктивна реакція на закиди Квітові про те, що «рильце у нього в пушку» і він лише удосконалив махінації Табачника.

Протягом усього Квітового «спічу» про те, як він «важко» намагався боротися з «насправді заплутаними» схемами, стає зрозумілим психологічний стан міністра.

Його видають руки. Надмірна жестикуляція, з потребою і без такої. Тремтливий голос і пересохлі губи. Блукаюча думка. Відсутність послідовності та «перескакування» з думки на думку, повернення до вже озвученого. Невпевненість при згадуванні свого попередника Дмитра Табачника, обережність в оцінці його діяльності чи схемах, в яких він стовідсотково невпевнений.

Це психологічні ознаки, які лежать на поверхні, очевидні, і підтверджують особисту зацікавленість Квіта у продовженні функціонування схем з відмивання бюджетних коштів.

А об’єктивні опосередковані докази лежать в площині того, що за два роки Квіт зі своєю «командою» так і не спромігся припинити та ліквідувати схеми. І лише місяць тому судорожно розпочав бурхливу діяльність з начебто боротьбою з незаконними оборудками, в яких сам загруз по самі вуха. Герменевт, так сказать. А «базар не фільтрує». Середньої руки слідак розкрутив би його максимум на десятій хвилині.

Дивіться. Читайте між кадрами та словами.

 

 

 


Коментарів 2 Додати коментар

Залишити коментар