Чому і куди втік Майснер?

Лис.17.2017. / 1 коментар

«Прожжонний» адміністратор Майснер отримав від університету все, що тільки міг. Навіть більше. Ну уявіть собі молодого чоловіка, авантюриста за покликанням, без жодного дня стажу науково педагогічної роботи, без вченого звання та наукового ступеня, зі шлейфом корупційних скандалів з кожного місця роботи. І тут джекпот!!! Він, «радник міністра», делегований «самим» Квітом «наводити порядок» у НАУ, разом з усім нам відомим проректором Володимиром Харченком! На чолі «революційного демократичного» десанту «управлінців нової хвилі».

Колектив уповні відчув на своїй шкірі фаховість таких менеджерів, їхній злодійський оскал, цинічний комерційний підхід до управління складним навчально науковим комплексом. Девіз Майснера можна сформулювати так: «Добре працювати в університеті, якби не професура!» Влучно. Він так бачить свою роль і місце в колективі — сісти на потоки і красти. Що він успішно і робив два довгі роки.

Приблизно так само говорив Квіт, коли «реформував» разом із Совсун вищу освіту. «Ну залишаться без роботи тисяча професорів. Нічого, не помруть». Цинічно, по майснерівськи.

За майже два роки практично безроздільного панування в університеті Майснер отримав заробітної плати та премій понад 1,5 мільйони гривень. Це те, що офіційно надійшло йому на зарплатну картку. Це давало йому можливість щоквартально разом з сім’єю виїздити за кордон на відпочинок та на лікування до Німеччини. Там він не тільки отримував медичні консультації з приводу психічно го захворювання, але також «чекінився» як власник німецького паспорта.

За цей час він «реорганізовував» освітній процес як хотів, на свій примітивний смак. Захотів — утворив, захотів — зак рив, зруйнував. Робив як підказувало йому жадібне нутро.

Майснер осідлав фінансові потоки. Він отримував неправомірну вигоду, як написано в Кримінальному Кодексі України. А простими словами — він крав. Крав безбожно. До тих пір, поки не прийшов до університету аудит.

Редакція «Рейдер НАУ» отримала у своє розпорядження переписку між представниками адміністрації НАУ та членами аудиторської групи, які свідчать про те, що Майснер наслідив по крупному.

7

Відмивання грошей через премії, фіктивні контракти ніби то через виконані роботи –напрямок, який приносив нема лі гроші. 380 000–600 000 в місяць, а в рік до 5 400 000 гривень. Як вам розмах соратника і радника Квіта?

Не те, щоб один Майснер відмивав гроші. Шульга також не відставав від свого «народно фронтового побратима». Він доїв спорткомплекс. До 3 000 000 гривень на рік. А ще медцентр змушував при носити йому кошти.

Майснер і біля їдальні грів руки, і на парковці, і на оренді, і біля всього, де тільки міг. Загальні втрати університету від «менеджменту нового зразка» склали за попередні ми оцінками аудиту 23 млн. 460 тис. гривень.

Ці матеріали співробітники аудиту надавали в.о. ректора Ісаєнко, чому і як вони не з’явилися в кінцевому акті?

А колектив думав, що Майснер з Ісаєнком характерами не зійшлися. Та і Харченко і Ісаєнко не просто знали про те, чим займається Майснер, але й отримували свою долю від його брудних оборудок. Бо чому ж не звільнили одразу після висновку комісії МОНУ про профнепридатність Майснера?

Ні, Майснер не щез з університету. Він причаївся в НН Юридичному інституті на декретному місці асистента кафедри (З «самого» радника міністра Квіта та «прожжонного адміністратора в асистенти!). А все тому, що знає багато про оборудки Ісаєнка! Та ще намагається вкрасти ще й кандидатську дисертацію і звання кандидата юридичних наук.

Газета reider-nau


Коментар 1 Додати коментар

  • […] «Рейдер НАУ» вже інформував колектив про те, що за завдяки Майснеру  аудиторська перевірка, яка тривала в НАУ кілька місяців,  «не помітила», що з балансу університету щез цілий майновий комплекс – гуртожитки по вул. Вітряні Гори. (Детальніше в цій статті ) […]