Чому Ісаєнко зірвав проведення конференції трудового колективу?

14 грудня 2017 року мала відбутися конференція трудового колективу НАУ. Конференція мала прийняти Колективний договір на 2018 рік, який, знову ж таки, мав регламентувати життєдіяльність колективу до наступної конференції. Але Ісаєнко відмінив проведення конференції, хоча не мав права так одноосібно вчиняти. Чому?

 33136

Є кілька причин, на які варто звернути увагу членів колективу.

По-перше. Ісаєнко не зовсім відновився після проходження процедур з омолодження. На обличчі ще залишилися сліди від уколів. Він вирішив не показуватися на очі членам колективу. Якщо для нього це причина, то для колективу категорично ні.

По-друге. Ісаєнко не захотів представляти новообраного голову студентської ради університету Єгора Часновського. Він не його хотів бачити керівником студентського самоврядування, бо Єгору не сподобалося те, що помічники Ісаєнка телефонували до керівників інститутів і наполегливо просили підтримати іншу кандидатуру. І ця частина плану Ісаєнка провалилася.

По-третє. Не всіх членів вченої ради університету, яких мала б підтримати своїм голосуванням конференція трудового колективу, хоче бачити Ісаєнко. Йому всюди мариться зрада і він має всі підстави так вважати.

По-четверте. Він не хоче, щоб рішенням конференції трудового колективу були затверджені рішення вченої ради університету, яка відхилила усі (!) запропоновані Ісаєнком зміни до Статуту університету, які влаштовують його особисто і не влаштовують колектив. Наприклад, ліквідація гордості університету – Авіакосмічного ліцею. Іншими словами, вчена рада висловила йому недовіру, не підтримавши ініціатив в.о. ректора університету.

По-п’яте. Нещодавно Ісаєнко довідався, що особи, на яких він покладав великі надії на майбутніх виборах, підло і цинічно його… кинули.

По-шосте. Довіри до проректора Іванової, яку він призначив відповідати за проведення конференції, у Ісаєнка немає. Краще відмінити, ніж провалити.

Таким чином, Ісаєнко вкотре публічно доказав, що його власні інтереси стоять набагато вище за інтереси колективу, який його насильно прислали очолювати. Такі необдумані вчинки є не що інше як паніка лузера, яка нарешті себе ним усвідомила.

Нагадаємо, що без рішень конференції трудового колективу, університет не може стабільно функціонувати.


Залишити коментар