Чому не відбулася зустріч з колективом НАУ? Чого боїться глистознавець Ісаєнко?

33141

Вперше за багато років напередодні навчального року не відбулося зустрічі керівника з колективом університету. Спробуємо розібратися чому так сталося.

Версії колективом ходять різні, але всі сходяться в одному – сказати Ісаєнку колективу нічого. Безумовно, у членів колективу будуть запитання до авіатора-глистознавця. Запитання неприємні.

Наприклад, чому до цих пір члени колективу не отримали належні виплати в повному обсязі – відпускні та оздоровчі. Уже вересень на носі, уже відпустки закінчилися, а на карточках цифри набагато менші від очікуваних. Бо кошти виділяються на утримання армії набраних людей «з вулиці».

Хтось з ветеранів університету обов’язково захоче дізнатися про структуру видатків, особливо спецкоштів університету, зароблених усім колективом. За яким правом, чому, тимчасовий керівник наплодив багато різних підрозділів, увів до штатного розпису відділи та служби, основна функція яких контролювати колектив та охороняти його «глистоносний зад», який, за великим рахунком, нікому не потрібний, але дуже дорого обходиться колективу.

Внутрішній аудит – 18 осіб із зарплатою по 20.000 гривень (всього 360.000 х 12 = 4.320.000 гривень на рік), збільшена служба охорони на 30 осіб по 10.000 гривень на місяць, щоб не проштовхнутися в головному корпусі  (300.000 х 12 = 3.600.000 гривень на рік),  відділ контролю 5 осіб із зарплатою по 18.000 гривень (90.000 х 12 = 1.080.000 гривень на рік). Група швидкого реагування кількістю 20 осіб (20 х 20.000 х 12 = 4.800.000 гривень на рік), із зарплатою не менше 20.000 гривень. Водій із зарплатою 30.000 гривень і два охоронці із такою же зарплатою. 90.000 Х 12 = 1.080.000 гривень на рік.

Всього, замість того, щоб виплачувати зарплату викладачам і співробітникам, на утримання вже існуючих структур витрачається 14.880.000 гривень.

Зараз додатково створюється відділ корпоративного управління зі штатною чисельністю 5 осіб. Кількість помічників «ректора» збільшилася за останній рік у 3 рази. Їх на сьогодні 6 осіб із зарплатою 90% від окладу ректора.

Чому підготовка пілотів здійснюється незаконно? Хто відповідатиме за можливі аварії через те, що наші діти літають на старих літаках приватної фірми? Куди і скільки платять батьки студентів за льотну підготовку?

Центр льотної підготовки, який діє в університеті немає права здійснювати освітню діяльність, але наділений функціями, не властивими допоміжному підрозділу.

Чи покараний хтось за встановлення та падіння «пам’ятника до 85-річчя університету»? За чиєю ініціативою та вказівкою він був встановлений? Хто поверне гроші до бюджету університету? А це майже 1.000.000 гривень! Мова йде про відверте відмивання коштів Ісаєнком та Кочергіним. Це всім відомо.

Багатьох цікавить доля гуртожитків на Вітряних Горах. Вони реально вкрадені Майснером. А сама оборудка прикрита Ісаєнком.

За яким правом і за які здобутки тимчасова адміністрація університету встановила собі заробітні плати від 60 до 90 тисяч гривень на місяць?

Чому відбулося катастрофічне зменшення кількості іноземних студентів в НАУ? З яких джерел будуть компенсуватися збитки від їх навчання, враховуючи те, що надходження до каси університету зменшені Ісаєнком з 2100 до 1400 доларів США з кожного студента-іноземця, хоча іноземці сплачують спеціально створеній Ісаєнком разом із своїм старим поплічником Тимохіним фірмі-прокладці гроші в повному обсязі? У чию кишеню йдуть 700 доларів з кожного іноземного студента і чому не в касу університету, як раніше?

Таких незручних запитань у колективу накопичилося багато. Слід зазначити, що третій рік поспіль Національний авіаційний університет за усіма показниками впевнено здає позиції. Цим він «завдячує» цілеспрямованій політиці на знищення університету, яку проводить міністерство освіти і науки України, керівники якого мають приватний фінансовий інтерес до майнового комплексу університету, до квартир у багатоповерхівках, які зводяться на його території.

Патріот університету дбає про свою Альма-матер, а тимчасовий мародер – про свою кишеню. Чому Ісаєнко не зустрічається з колективом? Тому що сказати йому нічого, а на незручні запитання він відповідати боїться.


Залишити коментар