Чудеса менеджменту від Гудманяна

Вер.2.2020. / Коментарів: 2

Давно відомо, що НАУ при Ісаєнкові – найінноваційніший в плані менеджменту університет навіть не в Україні, а в світі.

2020-07-24-1-golovna-11294dea2af50c82ff0433558a2ad70015638

Недаремно Володимир Ісаєнко отримав почесне прізвисько «мачачучецький менеджер».

Кількість управлінських ланок і адміністративного персоналу реально можна порівняти з кількістю посад в міністерстві освіти і науки. І вся ця адміністративна камарилья, яку працевлаштувала в університеті дружина Ісаєнка Ірина, імітує бурхливу діяльність, зі шкіри лізе, щоб показати свою потрібність і значимість.

От прийшов лист з міносвіти про рекомендації щодо протиепідемічних заходів.

32131231231

Нормальна людина, не те, що керівник, моделює ситуацію у два кроки:

1. Інформування.

2. Контроль.

Для цього достатньо ОДНОГО профільного проректора, який сам вирішує кого запросити на нараду, в який спосіб поінформувати колектив і в який спосіб проконтролювати, підготувавши РОЗПОРЯДЖЕННЯ за своїм підписом.

Але Гудманян, задрочений Ісаєнком, вирішує накласти резолюцію з довжелезним списком відповідальних осіб, серед яких добродії типу Михненка, Вакуліка, Симоненка, Невари, Вінецької, Поліщук і Куницької виглядають у цьому контексті якось по-дебільному.
А тут ще й усім директорам та деканам потрібно розмножити і передати в пошту величезну кількість паперу. От тобі й діджиталізація по-наувськи. Який прозорливим виявився фізик-лірик Тесля, що послав Ісаєнка культурно на…

Про геніальність особливого проректора, активіста певної спільноти і просто під…ста по життю Гудманяна можна судити ще й з того, що в резолюції містяться лише прізвища посадових осіб університету, але не міститься імператив ЩО ЗРОБИТИ, В ЯКИЙ ТЕРМІН і ЩО МАЄ СТАТИ РЕЗУЛЬТАТОМ. Ну не наділений Гудманян такими розумовими талантами.

Хоча, заради справедливості треба зазначити, що пиши – не пиши, жодних протиепідемічних заходів в університеті не проводиться. Тим більше у студмістечку.

Не вірите – зайдіть у будь який гуртожиток. Жодної копійки Володимир Ісаєнко (НАУ) не вклав у боротьбу з коронавірусом. Легше усіх виселити, аніж щось толкове зробити.


Коментарів 2 Додати коментар

  • Прошу написати про знищення НАУ, як технічного університету. Навантаження фізики та математики в цьому році впало утричі! Навантаження гуманітарних кафедр пропорційно зростає…

Залишити коментар