ЦКМ прощай?

 

czkm-2

У 2018 – 2019 роках reuder-nau.com уже інформував колектив про наміри Ісаєнка віддати наш Центр культури і мистецтв у довготривалу оренду структурам колишнього народного депутата Дмитра Андрієвського,  а потім і взагалі  передати ЦКМ у комунальну власність Києва. Офіційна причина – дорого утримувати.

А реально – ЦКМ заробляє гроші. І для університету, і в кишеню Ісаєнкові. Таких концертних майданчиків на 1500 тисячі місць в столиці лише кілька. Вони прибуткові. Так зручно, коли не будуючи, користуєшся і заробляєш через корупційні схеми.

czkm

Наш ЦКМ за 40 років виконував свою основну функцію – був справді центром культури, спілкування, мистецтв, фестивалів,  концертів,  конкурсів. Через нього пройшли навіть не тисячі, а сотні тисяч випускників університету. До нього йшли за добрим настроєм, гумором, піснею, танцем, естетикою. Йшли із задоволенням і, головне, безкоштовно.

Тепер може бути все навпаки. Ми будемо платити за заходи тим особам, хто візьме в оренду наш ЦКМ. Пам’ятаєте заклик адміністрації про те, що кожен співробітник ЦКМ має прийти до відділу кадрів і написати заяву на звільнення? Це якраз з цього приводу.

Отже, ідея повзучої приватизації ЦКМ, яку просував Андрієвський до виборів 2019 року, і яка була призупинена через зміну влади, знову воскресла.

Університет будував і створював не Ісаєнко. Він лише його знищує і продає. ЦКМ для десятків тисяч авіаторів став рідним домом. Без ЦКМ НАУ осиротіє.

Сподіваємося, що поширення цієї інформації перешкодить пройдисвітам вкрасти ЦКМ у колективу НАУ.


Залишити коментар