Дайджест 15.05.2020

Тра.15.2020. / 1 коментар

Дайджест

Від минулого дайджесту пройшло трохи часу. Ділимося з читачами останніми новинами про руйнування Національного, колись авіаційного.

nau

Вчена рада утворили кафедру ЮНЕСКО. Винятково для працевлаштування потрібних людей. На спецфонді. Ніби в університету грошей, що у дурного Ісаєнка фантиків. Чергова дурість, з якою потрібно змиритися і жити.

Вчена рада також дала старт черговій реорганізації інституту неперервної освіти. Вже третій на три роки. Це як у Крилова, про квартет, члени якого до музики мають такий же стосунок як глистознавець Ісаєнко до авіації. Зате соратниця «ректора» Ісаєнка Ірина Дейнега знову має чим займатися. Головне – процес, а не результат.

Оксана Білоус тепер вже не начальник відділу, а начальник ДЕПАРТАМЕНТУ! Як у справжньому міністерстві. Зі збільшеною штаткою і зарплатою. За впровадженням дебільних ініціатив неадекватної Білоус тепер слідкуватиме цілий департамент! Ростемо разом з «інноваціями», колеги.

Навчальний відділ розвалили вщент зусиллями номінованого на «заслуженого» Гудманяна. А дійсно, якщо немає навчального процесу, то навіщо відділ утримувати. Так, кілька осіб, щоб рахувалося і щоб підтримувати вразливу психіку Артура Грантовича.

Конкурс на заміщення вакантних посад згідно із законодавством Ісаєнко оголошувати не збирається. Вже два роки як колеги чекають в черзі на законні процедури. Але закон не для Ісаєнка і його родини.

rossohyn-andrej

Взяли на роботу психологом у відділ по роботі зі студентами професійного тамаду. Він звернувся до студентів і сказав, щоб вони зверталися до нього ввечері. Каже, буде допомагати. Студенти сміються. Тамада – знайомий Ісаєнків. З Драгоманова. Він на роботу ходити не збирається. Просто поклав трудову книжку. Мабуть, саме з університетської кишені Ісаєнко збирається розраховуватися за заплановану подію.

Білоус доїдає Муранову. Що там між жіночками трапилося – ніхто не знає, але докльовує Оксана Наташу, бо ніби та не справляється.

В університеті утворився борг по зарплаті. Аж 15 мільйонів гривень. Такого не було з 90-х. Ісаєнко каже, що через несплату студентами контрактниками за навчання і англомовний проєкт. Але нахіба тоді тратити десятки мільйонів на закупівлі, на космічні зарплати і премії для підручних, на відвідування дітей Ісаєнком і Запорожцем в Канаді і Англії, якщо ти знаєш, що людям немає чим платити чесно зароблене?

Ісаєнко навіть наказав своїм деканам, щоб ті на адміннарадах говорили, приблизно таке: «Поддержите ректора в трудную минуту. Ему сейчас очень тяжело».

Не вистачало ще скинутися йому всім миром на пропітніє і нову квартиру для дочки, щоб та йому потім її подарувала.

Харченко зовсім вижив з розуму, бо публікує у себе на сторінці якісь «зарубіжні визнання його наукових заслуг». Колеги знають як він колекціонує публікації. Не пропустить жодної, щоб не змусити реального автора взяти себе у співавтори. От звідки беруться коефіцієнти і індекси у начальників.

harchenko-zaslugy

Вчена рада з дуру проголосувала за затвердження теми докторської дисертації володареві титулу «найтупіший член команди Ісаєнка» Кірілу Ніколаєву. Консультантом призначили Ісаєнка. Як збирається писати дисертацію з авіаційних проблем «спеціаліст з сільського туризму» під керівництвом «спеціаліста з глистів у великої рогатої худоби»? Дуже просто. буде два консультанти. Другий – розумний, професор Глива, який і буде писати дисертацію «бєсполєзному Кірілу».

Ходять вперті чутки, що Запорожець (НАУ), він же Саша-турЫст, збирається залишити посаду міжнародного проректора і піти на заслужений відпочинок. Кажуть, що йому дуже стало некомфортно працювати з Ісаєнком.

У зв’язку з цим пригадується повчально-печальний анекдот. Як німці довго не могли піймати партизанів. Але знайшли зрадника, якому за інформацію про місце перебування партизан пообіцяли дати корову. Той погодився.

Партизан упіймали. Ведуть на страту. Зрадник дивиться на них у вікно і відвертає погляд. Після смерті зраджених прийшов зрадник до німців по обіцяну корову. А ті його побили і корови не дали.

Прийшов додому і журиться: «І корову не дали, і перед пацанами невдобно».

Саші-турЫсту гріх жалітися на Ісаєнка.  Все-таки півтора мільйони гривень зарплати в рік за зраду – це вам не корова. Таких корів не одну сотню купити можна.

Ісаєнко наказав ставити сесію усім. По накатаній схемі. Так що не обов’язково ходити до Гудманяна і давати йому гроші. Бо 1/3 занять в період карантину взагалі не проводиться! Це справжня інновація від Ісаєнка, Гудманяна, Теслі і Вовк.

На двох десятках кафедр, які Ісаєнко «реорганізував», не виявилося жодної документації. Як вони готують фахівців – одному міністерству відомо.

Випускники бакалаврату до сьогодні не знають яка процедура вступу на магістратуру.  Це також інновація.

Гриневич

13 травня 2020 року святкувала 55-ний ювілей колишня міністр освіти, а тепер проректор з міжнародних зв’язків університету Грінченка, великий друг колективу Національного авіаційного університету Лілія Михайлівна Гриневич.

З цією прекрасною датою пані Лілію привітав «ректор» Ісаєнко і вручив їй цінний подарунок, який придбав, звісно, не з власних заощаджень.

Приєднуємося до привітань і зичимо Лілії Михайлівні, щоб сторицею їй повернулося те добро, яке вона з барського плеча кинула колективу НАУ у вигляді безтолкового, жадібного, підлого Ісаєнка.

Нехай вам, шановна Ліліє Михайлівно, ікнеться!


Коментар 1 Додати коментар

  • Я просто в @%уе! Что происходит с НАУ и когда это уже закончится???

Залишити коментар