Дайджест новин 02.07.2020

Лип.2.2020. / Коментарів: 5

 

Вова і авіація

«Мачачучецького менеджера» боляче вдарила по його злодійських амбіціях програма «Гроші», для якої давав коментар в тому числі і Ісаєнко.

47192

Журналісти досліджували питання закупки літаків за завищеними цінами (вкрав загалом на підготовці пілотів понад 1 млн. дол.. США).

Ісаєнко на офіційному сайті почав виправдовуватися і прикриватися державною програмою. Але це – фікція, бо як можна готувати пілотів на базі НАУ,  якщо університет не має відповідної інфраструктури і орендує для цього приватні льотні школи і приватні аеродроми?

48799

Але процес відмивання бюджетних грошей розпочався. Достатньо згадати як на святкування 1 вересня 2018 року до університету завітали тодішні можновладці: перший віце-прем’єр С.Кубів, міністр транспорту В.Омелян (гіперлуп), народний депутат Д.Андрієвський та інші «видатні» особи.

Тоді було оголошено про урядову програму на майже 300 мільйонів гривень! Ці кошти через НАУ і мали відмити згадані вище посадовці за допомогою Ісаєнка.

Але команда Порошенка програла, літаки гнили на аеродромах, студентів і їх батьків дурили міфічними ліцензіями комерційних пілотів тощо.

Оборудками зацікавилися правоохоронці і журналісти-розслідувачі.

Чекаємо на вихід програми «Гроші».

 

У «компютерників» – новий декан

Якось все йде шкереберть на факультеті кібербезпеки, комп’ютерної і програмної інженерії. Ісаєнко вирішив впихнути невпихуєме і знищити ІІДС, а потім підключилися ще й амбіції В.Козловського.

Факультет знищується давно і системно. Спочатку директором призначили «радиста» О..Юдіна, який до комп’ютерних наук не мав жодного стосунку, потім Ісаєнко призначив  деканом свою подругу «акустика» О.Азаренкову. А недавно Ісаєнко призначив деканом «навігатора» К.Нестеренко (Козєлкову).

Усі – не за спеціальністю. Тому маємо те, що маємо.

 

 

Юра Волошин шукає роботу

 voloshyn-nau

Усвідомлюючи, що скоро «ректору» Ісаєнкові прийде кінець, Волошин мечеться і шукає роботу. просився навіть в КНУ Шевченка, але зашквареного нікуди не беруть. кому потрібен такий непотріб?

Але поведінка Юри –  хороший індикатор. Значить щось або знає, або «ж…ой чувствует».

 

Роза і прокурор

roza

Якось днями прийшла Роза Вінецька до нового територіального прокурора (колишня, – Чечотка – призначена головою Солом’янської РДА) і каже:

– Забудьте дорогу до НАУ, бо будете мати справу з Андрієвським.

А прокурор:

– А хто ти така і хто такий Андріївський?

І послав Розу на три букви, щоб більше не приходила.

от така печальна.

 

Новий зашквар від Волошина

 Ви не знали, що можна заднім числом відмінити рішення Державної екзаменаційної комісії? А виявляється, що можна. Цим займається декан факультету Ю.Волошин.

Отримала позитивну оцінку студентка на ДЕКу, а через два дні Волошин почав відмотувати ситуацію взад. Ніби-то за плагіат, який треба виявляти заздалегідь. А реально за те, що не здала обов’язкову мзду, яку збирають випускники на «подарунок факультету»,  а реально на хабар деканові.

Хто скаже скільки коштує картина, яку подарували факультету? І чому вона чомусь опинилася у Волошина вдома.

Сізіков? Ау!

 

Семенова-Шелевицька топить за Ісаєнка

Дуже сильно збудилася-розхвилювалася з приводу призначення нового міністра освіти помічник народного депутата Романа Грищука Ксенія Семенова-Шелевицька. Здавалося, чого б це раптом, палка прихильниця Зе-команди захищає корупціонера «ректора»?

Схоже, що правдою виявилося те, що Ісаєнко торік делегував в команду Романа Грищука свою палку прихильницю, яка навіть стала помічником новообраного депутата, і в такий спосіб забезпечив собі захист від нової команди.

А відтак Д.Андрієвський і далі доїть разом з Ісаєнком НАУ, не звертаючи ні на кого уваги.

Залишається лише захоплюватися вмінням Дмитра Йосиповича стратегічно грамотно розставляти яйця в різні корзини. Навіть «зелені».


Коментарів 5 Додати коментар

  • И снова Юра Волошин своими действиями наносит вред имиджу НАУ.

  • Люди, не берите Юру на работу, он токсичен.

  • Який це вже за рахунком зашквар Юри Волошина?

  • Юра Волошин належить до категорії ділків від “фабрик” дисертацій. Не раджу з ним мати справу.

  • Юра Волошин мечется, как голубь помоечный.Но никуда его не возьмут. Все знают, что это за персонаж.Богом обиженный, мухами обкаканный.

Залишити коментар